50 גוונים של אפור – צעצועי BDSM למתחילים

50 גוונים של אפור הוא סרט שעשה קופות והדים בעיקר בשל הסקסיות שנטפה ממנו והגשמת הפנטזיות של סקס שיש בו משחקי שליטה בהסכמה. סצנת ה BDSM בישראל ובעולם הפכה מוכרת יותר ויותר וכיום יש קהילות שלמות של אנשים שעוסקות בנושא ומזמינות רבים להצטרף ולהגשים פנטזיות. בין היתר תמצאו מרתפי סאדו מאזו, מסיבות חשק של חברי BDSM והמון אביזרים מין שמתאימים למשחקי שליטה. 

הסרט 50  גוונים של אפור נתן במה לאוהבי משחקי סאדו מאזו והציג מגוון רחב של אביזרי מין שמתאימים למשחקי שליטה, כמו: שוט ואזיקים, מסכות ומחסומי פה, מוצרי קשירות ושאר אביזרים

אז איזה צעצועי BDSM יש למתחילים? הנה כמה שכדאי להכניס לרשימה שלכם אם אתם אוהבים אביזרי סאדו מאזו ומשחקי שליטה:

מסכות וגאגים – מסכות ומחסומי פה יספקו את הדרך הטובה ביותר לשלוט בעבד או באדם שאתם משחקים עמו.

שוט ואזיקים – אביזרים קלאסיים למי שרוצה לקשור את בן או בת הזוג ולאפשר להם להתחנן לסקס ועינוגים. 

נדנדות סקס – נדנדת סקס מעולה לשליטה בבן או בת הזוג. הנדנדות מספקות חדירות עוצמתיות ומענגות. 

קולרים ורצועות – רבים הגברים והנשים שירצו להרגיש נשלטים. באמצעות קולרים ורצועות אפשר לשלוט בבן או בת הזוג ולשחק משחקי שליטה סקסיים במיוחד. 

לסיכום; אם ראיתם את הסרט 50 גוונים של אפור, בוודאי הבנתם שיש הרבה יותר מסקס רגיל. כיום רבים האנשים שלוקחים חלק בסצנת הסאדו מאזו ונהנים ממשחקי שליטה של עבד ומלכה או שליט ונשלטת. יש את מי שייהנה מקשירות של בן או בת הזוג, את מי שיבחר לבלות לילות של כיף עם נדנדת סקס, את זה שירצה להחדיר דילדו בעוצמה להנות מחסימת הפה או קשירה וכולי. את כל הפנטזיות אפשר להגשים באמצעות בחירת מוצרי סקס מחנות סקס.