6 פתרונות להרדים את התינוק בקלות

6 פתרונות להרדים את התינוק בקלות

מכירים את הביטוי 'ישן כמו תינוק'? אנחנו לא באמת יודעים מי המציא את הביטוי הזה אך אם ננסה לתהות על האמת שמאחורי האימרה, הרי שנגלה כי אין בזה אפילו לא גרעין אמת. התינוקות נוהגים להתעורר כל שלוש שעות לארוחה ולא תמיד הם זוכרים או מבינים שעדיין לילה. אז מה עושים עם התינוקות בכל זאת? איך משכנעים אותם לישון?

להלן 6  פתרונות להרדים את התינוק בקלות. נקווה שנסייע לכם בכך ותתחילו גם אתם לישון כמו תינוקות (במובן הלא נכון של האמרה…)

פתרון מספר 1 – שגרת שינה קבועה – אחת השיטות הבדוקות כמו חישוב גיל הריון היא שעת שינה קבועה. כאשר ישנה שגרת שינה הכוללת ארוחת ערב בשעה קבועה, רחצה ואחר כך השכבה, הטקס הקבוע ייקבע אצל התינוק את השגרה הקבועה והברוכה שתסייע לו לצלול לשינה.

פתרון מספר 2 – ארוחה דשנה – כדאי לשים לב כי התינוק אוכל היטב את הארוחה האחרונה לאותו יום. ארוחה טובה ומשביעה תסייע לו לישון היטב בלי להתעורר לעיתים תכופות לארוחה. כדאי לתת לתינוק בקבוק עם דייסה סמיכה ומשביעה. הדבר רק ייטיב אותו.

פתרון מספר 3 – חושך – כדאי להרגיל את התינוק לישון בחדר חשוך. אפשר להשאיר לו כמובן נורה קטנה דולקת אך התחושה אמורה להיות תחושת לילה.

פתרון מספר 4 – מחוץ לחדר ההורים – הוכח כי תינוק הישן בחדר ההורים מתעורר יותר פעמים במהלך הלילה. הוא יודע שההורים נמצאים לידו והוא מנצל את העובדה הזו ומתעורר שוב ושוב.

פתרון מספר 5 – מוסיקה רגועה וקבועה – כדאי לשקול השמעת מוסיקה רוגעת וקבועה בשעת ההשכבה. המוסיקה הזו עשויה גם כן לסייע לתינוק להיכנס למצב שינה.

פתרון מספר 6 – נדנוד מונוטוני – אם מנדנדים בנדנוד מונוטוני את העריסה של התינוק הדבר יכול גם כן לסייע לו לצלול לשינה רגועה ומתוקה.

אז אם גם אתם לא הצלחתם לישון עד היום היטב, התעוררתם שוב ושוב בגלל שהתינוק הפריע לכם בשנתו התינוקית, נסו לאמץ את העצות שיעצנו לכם או היכנסו לאתר אמא4אמא לצפייה בטיפים נוספים. אתם תגלו כי גם אם יש לכם תינוק רך אתם עדיין יכולים ליהנות משינה איכותית ורצופה.