יום כיף לחברה הכי טובה – ככה תתחזקו את החברות שלכן

עיסוי פנים

המאמר באדיבות רפאל סנטר

תחזוקה של מערכת יחסים בנוסף לזוגיות היא דבר מבורך מכיוון שלעיתים יש דברים שבן או בת הזוג לא יכולים לספק, או שסתם צריך לפעמים אוזן קשבת של בן אדם שחי מחוץ למסגרת המשפחתית. בשביל לתחזק חברות כזו, יש צורך לפעמים לצאת יחד באופן רגוע, לבלות ברוגע במקום אהוב או לעשות כל פעילות אחרת יחד – ממש כמו בזוגיות.

טיפוח חברות בנוסף לזוגיות

הרבה נשים נוטות לחשוב כי כאשר נכנסים למערכת זוגית או מתחתנים עם בן זוג, צריך להתנתק מכל העולם ומכל החברות ולהתמקד רק בבניית מערכת היחסים החדשה. אולי זה נכון לתקופה הראשונה, אבל בהחלט לא כדרך חיים. הרי אין כמו שיחה שבין אישה לרעותה ויש הרבה דברים שגבר לא יכול להבין גם אם הוא מאוד ירצה בכך. על כן, חשוב מאוד לשמר גם חברות טובות לכל שלב בחיים או לפחות חברה טובה אחת שתהווה אוזן קשבת בעת צרה או סתם כשרוצים לפרוק את הלב באוזני אישה ולקבל אמפתיה נשית.

יציאה משותפת ליום כיף עם החברה הטובה

יציאות תמיד עושות טוב לכל אחד ובמיוחד אם זו יציאה שלא מן המניין ומטרתה היא לשבור את השגרה האפורה והמשעממת. כמו שאמרנו, ישנה חשיבות גדולה לטפח חברות טובה בנוסף למערכת הזוגית שנמצאים בה וכדאי מאוד לנקוט בצעדים שונים על מנת לוודא כי החברות הזו אכן מחזיקה מעמד. 

אחד מהצעדים הללו הוא ליזום פעילות משותפת ומהנה לעיתים קרובות, לצאת ליום כיף עם החברה הטובה, לצאת לקניות יחד, לבלות במקום שאתן אוהבות, להתפנק במכון ספא או עיסוי פנים או כל חוויה אחרת  שאתן מחבבות, אך העיקר, לשכוח לכמה שעות מכל העולם שמסביב.