מארז סכיני שף לחובבי מטבח

מארז סכיני שף לחובבי מטבח

אנשים רבים חובבי מטבח כיום, במיוחד עם הפופולריות של תוכניות הבישול בטלוויזיה. אנשים נהנים לבשל לבני/בנות זוגם, לילדיהם, למשפחתם וחלק אף לוקחים את זה כמה צעדים קדימה ומשקיעים בקריירה בתחום. כך או אחרת כל אחד ואחת מאתנו מוצא את עצמו לעתים במטבח כדי להכין אוכל ולכן מארז סכיני שף לחובבי מטבח יכולה להיות מתנה נהדרת גם לגבר וגם לאישה וניתן אף להוסיף הקדשה אישית.

סכינים בהקדשה אישית כמתנה המושלמת:

סכיני שף אלו סכינים ברמת איכות גבוהה מאוד שניתן לחרוט עליהן בצורה מושלמת מבלי לפגוע באיכות החיתוכים והעבודה עם הסכינים. באתר ניוס תוכלו למצוא מגוון רחב של סכיני שף שתוכלו לבחור סכין אחת או מארז סכיני ולחרוט עליהן הקדשה אישית מיוחדת. זו יכולה להתאים כמתנה במקרים שונים: לשחרור מהצבא, ליום הולדת, מתנה לחג, מתנה ליום נישואין ועוד… 

אילו הקדשות ניתן לחרוט על הסכינים?

לסוגי ההקדשות עולם ומלואו ויש אינספור רעיונות שניתן לעצב על הסכינים. למעשה תוכלו לבחור באופן אישי את העיצובים שאתם רוצים: להוסיף לוגו, שם, כינוי, משפט מגניב, מוטו לחיים, משהו מצחיק ואפילו אימוג'ים מדליקים. תוכלו להוסיף מילים/משפטים באיזו שפה שתרצו והחריטה תהיה חלק המתכת של הסכין, בגודל שתבחרו ובמיקום שתבחרו. 

האם הסכינים באמת איכותיות ושימושיות?

ודאי. מדובר בסכיני שף ברמה הגבוהה ביותר. סט סכינים שכזה יכול לשדרג משמעותית את העבודה במטבח ואלה יכולים להיות יחד כמתנה מושלמת לגבר/לאישה, לאירוע מיוחד, לאנשים צעירים ומבוגרים כאחד, מתנה לחג ועוד. מתנה שהיא גם פרקטית וגם אישית.

תוך כמה זמן נקבל את ההזמנה?

באתר ניוס תוכלו לבצע את ההזמנה במהירות ובקלות דרך האתר ולקבל את מארז סכיני השף שלכם בתוך 3-5 ימי עסקים. צוות התמיכה שלנו ישמח לענות לכם בטלפון במהלך יום העבודה לכל צורך.