מראה עומדת

מהמראות היותר נצרכות בכל מקום, היא זו האופקית. מראה עומדת, היא מראה יציבה יותר שמתאימה לכל חלל בין אם זה חדר שינה, חדר ילדים או האמבטיה ואפילו השירותים. מראה עומדת, הכרחית בכל בית וזה הזמן לקנות אחת.

מראה עומדת

מחפשים את המראה היפה והמתאימה ביותר לבית שלכם? מראה עומדת היא בדיוק זו שאתם צריכים לכל חלל שיש לכם בבית. היא מתאימה לכל חדר והשימוש בה רב תכליתי. היא אפילו תתרום לעיצוב הבית שלכם במידה ותרכשו כזו עם הצבעים המתאימים.

לבחור מראה בחכמה

המראה הנכונה על הקיר שלכם, יכולה להעניק לחלל כולו חיים חדשים לגמרי. מכיוון שמראות ישקפו רק את מה שמולם, בחרו את הקיר עליו היא תמוקם בקפידה. ההשתקפות הופכת לחלק מהחדר שלכם וזה משהו שתצטרכו לקחת בחשבון.

מכיוון שמראות מבצעות פונקציות רבות, השתמשו באחת כדי להגדיל, להגדיר או להדגיש את מה שכבר קיים בחלל שלכם, או שתמקמו אותה במקום שהיא תשקף נוף מועדף בבית שלכם. אתם יכולים גם להשתמש במראה כדי לפתוח חדר או להוסיף קצת אור.

מצא צורה שמתאימה לכם

כפי שאולי כבר הבנתם, לצורה של המראה יש תפקיד חשוב בהגדרת כל חלל. זה יכול ליצור מצב רוח, להדגיש את מה שכבר יש בחלל, או לתת אשליה של משהו אחר.

צורה אופקית ארוכה, תשמש להדגשת הרוחב, מכיוון שהיא עוזרת לסחוף את העין לאורך קו ארוך יותר. צורה אנכית גבוהה, תפנה את תשומת הלב לגובה מכיוון שהיא גורמת לעין להסתכל למעלה. צורה זוויתית כמו ריבוע או מלבן, תעזור למראה מעוצב יותר.

השתמשו במסגרת מעוגלת או מעוקלת למראה רך יותר או אולי אפילו גחמני, בהתאם לסגנון המסגרת שלה.

>אנשים חפשו גם אביזרים לבית