הדגמים החדשים של אדידס

אדידס הוא אחד המותגים המובילים בתחום נעלי הספורט בישראל. זו הסיבה שלקוחות רבים בוחנים את היצע הדגמים הגדול של המותג כאשר הם מעוניינים לרכוש זוג חדש של נעלי ספורט. לא אחת בסופו של דבר הלקוח מתלבט בין כמה דגמים אשר לכל אחד מהם יש ייעוד אחר ולכן בסופו של דבר הוא קונה יותר מזוג נעליים אחד.

נעלי ספורט לגברים

אחת האופציות הפופולריות לאחרונה היא נעלי אדידס מהסדרה ADIDAS 4DFWD X PARLEY SHOES  וזאת לאור הנראות יוצאת הדופן שמייחדת את הדגמים הללו ומעניקה מראה ייחודי לכל רגל אשר מונחת בתוך הנעל האיכותית.

בנעליים הללו קיימות מדרסים של 4 D אשר מקלות מאד על הריצה, ההתאמה של כף הרגל היא אופטימלית ומהדקים אותה למידה הנכונה באמצעות השרוכים. 

אפשרות נוספת היא ADIDAS 4D FWD_PULSE SHOES אשר קיים בצבע אפור, כסוף ועוד וכך כל לקוח בוחר את הצבע האהוב עליו וגם זה שעדיין אין לו נעלי ספורט בגוון זה. החלק העליון של נעל הספורט עשוי מש ויש גם בנעל זו את המדרסים האפקטיביים של אדידס ובטנה מטקסטיל בטיב מעולה. 

קנו אדידס אולטראבוסט >>>

נעלי ספורט לנשים 

נעליים לנשים אינן עניין של מה בכך. כל אישה תעבור על כל הדגמים הקיימים כדי למצוא דגם שהוא יוצא דופן כמו ULTRABOOST 22 הנמכר בכמה צבעים מיוחדים כמו וורוד בעל מראה שובב. הנעליים הללו הן בעלות דרגת נוחות אופטימלית בזכות מדרס Boost וגפה אשר מיוצרת בתהליך הכולל את טכנולוגיית Primeknit. 

או לחלופין מוצר מהסדרה ULTRABOOST WEB DNA SHOES  אשר הדגמים שלו קיימים בגווני אדום ושחור. גם בנעליים הללו קיימת בטנה מטקסטיל איכותי, גפה ארוגה באמצעות טכנולוגיית Primeknit ומדרסי boost.