מערכת CRM – דרך מצוינת לייעל את העסק

מערכת CRM

כל בעל עסק מעוניין לנהל את העסק שלו בצורת יעילה ואיכותית יותר. עם התקדמות הטכנולוגיה והחידושים, צצו מערכות חדשות אשר תורמות לייעול העסק. אחת המערכות האלו היא מערכת CRM שזו מערכת חדשנית המציעה לראשונה שילוב בין מערכת הנהלת החשבונות לבין מערך ניהול הלקוחות.  כלומר לבעל העסק אין עוד צורך לעבוד קשה משום שכל המערכות של העסק יעבדו תחת קורה אחת.  במאמר זה נדבר על מערכתCRM  ומה היא עושה, איך היא פועלת, מי צריך אותה ובמה זה יועיל לכל עסק.

מה עושה מערכת CRM ?

מערכת CRM מתאימה לעסקים גדולים או קטנים. היא אינה מותקנת על מחשבים אלא נמצאת על רשת האינטרנט. מערכת CRM  היא ממשק נוח ויעיל בעלת תפיסה מערכתית, הטוענת כי חייב להיות קשר בין הארגון ללקוחות שלהם, על מנת לשפר ולייעל את העסק.

 מהם היתרונות של מערכת ?CRM

גמישות גבוהה

ניתן להתאים את המערכת לכל צרכיו של הארגון, בין אם זה ארגון קטן או גדול.

ממשק קל לשימוש

כל אחד יכול להשתמש במערכת ללא צורך בידע טכני מקדים.

שירות ותמיכה

יש שירות לקוחות ותמיכה ברמה גבוהה.

אין צורך בהתקנת תוכנה

אין צורך בהתקנת תוכנה מיוחדת, משום שהתוכנה נמצאת על גבי רשת האינטרנט. היא גם כוללת ממשקי אימייל ועוד ממשקי רשת.

עלות מותאמת לפי השימוש

עלות השימוש בתוכנה והמחיר תלויה בכמות המשתמשים בה.

למי מתאימה המערכת?

המערכת מתאימה בעצם לכל עסק משום שהיא פשוטה לשימוש ומציעה שירות שכל עסק צריך. המערכת מוודאת שכל הלידים מטופלים כראוי וכל לקוח יקבל את השירות הטוב ביותר. התהליך מתחיל מהפנייה הראשונה ועד גמר סגירת העסקה בפועל. התוכנה גם מציגה נתונים בזמן אמת ושומרת אותם, בין הנתונים האלו נתן לכלול הקלטת שיחות, הפצת חומר שיווקי, תזכורת ליצירת קשר, ועוד. המערכת מתאימה לאנשי מכירות ומאפשרת לנהל היטב את הקשר עם הלקוח תוך שהיא מציגה לעובד את כל הנתונים הרלוונטיים לשם כך.