משחקים לנינטנדו בזול

הנינטנדו סוויץ היא אחת הקונסולות הפופולריות והמהנות ביותר למשחק כיום. אם אתם מחפשים משחקים nintendo switch בזול הגעתם למקום הנכון. הינה סיקורים של כמה מהמשחקים היותר מוצלחים לנינטנדו שתוכלו להשיג במחירים מוזלים במיוחד.

מורטל קומבט 11

סדרת המשחקים מורטל קומבט האהובה, מבוססת על דמויות הסרטים כמובן, ומציעה חוויית קרבות מרגשת ומהנה יותר מאיי פעם. קרבות מהירים, המחשות ויזואליות אכזריות המוצגות בגרפיקה מרשימה. עשרות דמויות למשחק כאשר לכל דמות יש את המהלכים החזקים והמיוחדים שלה. מגוון אפשרויות משחק. האם יש לכם את מה שצריך להיות הלוחמים הכי מיומנים במשחק?

ריימן לג'נדס:

משחק חדש מבין אוביסופט והכותר המוכר והאהוב של ריימן. ריימן וחבריו מסתובבים בתוך יער מיוחד ומסתורי ומוצאים אוהל ובו ציורים שונים. לאט לאט הם מגלים כי כל ציור שואב אותם להרפתקה וסיפור מיוחד משלו. אתגרים חדשים ומלהיבים, אירועים מיוחדים ויותר עניין מאיי פעם. 

מיינקראפט לנינטנדו סוויץ':

משחק המיינקראפט המוכר והידוע שצבר פופולריות בכל רחבי העולם. העולם בנוי מבלוקים שונים המונחים ברשת ועל פני יקום אינסופי למעשה. כל שחקן יכול להסתובב, לחקור ולגלות עולם אינסופי שבו תוכלו לאסוף מחצבים וחומרי גלם, להרוג מפלצות, להשיג משאבים ולהתפתח כדי לשרוד. אחת המטרות שלכם תהיה לבנות כלים הישרדותיים, לחפש אחר חומרי גלם נדירים ולאסוף את המשאבים הנדרשים שלכם כדי להתפתח ולהתקדם במשחק. 

Animal Crossing New Horizons

משחק מדליק (שאפשר למצוא כמעט בכל חנות משחקים להורדה) שמגיע עם הרחבה הנקראת Happy Home Paradise שבה אתם יכולים למקם ולעצב בתי נופש מדליקים לאורחים המגיעים אליכם ובהתאם לדרישות של האורחים שלכם. כאשר תצברו מוניטין תזכו לחפצים נוספים ותוכלו ליהנות מטכניקות עיצוב נרחבות יותר. כמו כן לאורך הזמן תוכלו לייעץ לדמויות איך לעצב את הבתים וכן להשתלט על מקומות נטושים ולבנות מהם אזורים פעילים ומהנים במיוחד.