מה זה בית גידול לכלבים?

בית גידול לכלבים

חדר ממוזג, מצעים נקיים בכל יום, מזון איכותי ומובחר, ספא מיוחד, צעצועים בשפע… הרשימה הזו היא לא התנאים שאתם מעניקים לבייבי הפרטי שלכם… מדובר בתנאי המחיה שמקבלים כלבי הקינג צ'ארלס בבית הגידול לכלבים.

מה זה בית הגידול לכלבים, מי הקים אותו, למה הקימו אותו ומה עושים שם עם הכלבים?

אז נתחיל מתחילה. כל בית הגידול החל את דרכו לפני כעשר שנים. אנחנו המגדלים הכרנו אז לראשונה את הגזע היוקרתי של קבליר קינג צ'ארלס. זו הייתה ממש סיפור אהבה ממבט ראשון… באותו זמן התחלנו לחקור וללמוד עח אודות הגזע המלכותי המיוחד. למדנו על ההיסטוריה של הגזע ועל קווי הדם השונים הקיימים ברחבי העולם.

בבית הגידול אנחנו משקיעים בטיפוח ובגידול הכלבים המיוחדים הללו ומענקים להם כל מה שרק אפשר כפי שנפרט בהמשך. זאת על מנת שהכלבים יוכלו לצאת לחיים כשהם מוכנים לגמרי. אנשים שמבקשים לגדל כלב מגזע קינג צ'ארלס, יוכל לקבל את המענה המושלם כאשר הכלב יהיה בהחלט כזה שמגיע מבית גידול לכלבים איכותי ומוקפד במיוחד.

מה מקבלים הכלבים בבית הגידול?

לאחר שלמדנו היטב על כל הנושא של גידול הכלבים הללו, לאחר שקבלנו השראה מכל בתי הגידול הבינלאומיים, למדנו למה זקוקים הכלבים מהגזע הזה. אנחנו למעשה משקיעים בכלבים הללו ומעניקים להם את כל מה שרק אפשר כדי לרפד להם את החיים ולאפשר להם את התנאים הכי טובים. זה כולל גידול עם הרבה חום ואהבה, הקפדה על בריאותם של הכלבים כאשר השקעה זו בהחלט מוכיחה א עצמה בשטח כאשר הכלבים הללו נהנים מחיים מאושרים והם נינוחים ורגועים במיוחד.

סטנדרטים גבוהים במיוחד

מרכז וטרינרי אחראי על הפיקוח המוקפד כאשר ישנה הקפדה רבה על שמירה על סטנדרט הבריאות.

הכלבים נהנים מתנאים מנקים במיוחד כאשר יש עבורם משחקים בשפע, הם שוהים בחדרים ממוזגים, הם מקבלים אוכל בריא ואיכותי ואפילו מצעים נקיים בכל יום… קיים עבורם ספא מיוחד והם גם נהנים מניקיון יסודי בכל יום.

הגורים הבריאים והיפים יוכיחו יותר מכל על הטיפול המושלם לו הם זוכים בבית הגידול.