זכאות לפיצויים מגרמניה – למי מגיע?

זכאות לפיצויים מגרמניה

ממשלת גרמניה משלמת על המעשים החמורים שביצעה הממשלה הנאצית בשנות מלחמת העולם השניה – בשנים בהן יהודים נטבחו ללא רחמים, אנשים עבדו במחנות העבודה ועונו למוות. לאחר המלחמה ועם שובו של העולם למקום שפוי, נדרשה ממשלת גרמניה לכפר על מעשיה ולשלם על חומרתם. בין היתר היא משלמת עד היום הזה פיצויים לניצולים ולבני המשפחות שלהם. זכאות לקבלת פיצויים לנפגעי שואה מגרמניה נמדדת לפי כללים מפורטים שמתייחסים למספר פרמטרים.

קורות הניצול בשנות המלחמה ועוד

בין היתר נבדקים פרמטרים שונים אשר הם אלו שקובעים בסופו של דבר מי זכאי לקבל פיצויים מגרמניה, ואם כן, באילו סכומים. מקום הימצאו של הניצול בשנות השואה כמו גם התפקיד שהוא מילא משפיעים גם הם על הזכאות שלו. למען האמת קשה לשער ולדעת בדיוק מהי הזכאות, שכן יש לא מעט נתונים שמשפיעים על הנושא. בכל מקרה חשוב לדעת כי יש אנשי מקצוע שיש להם מומחיות של ממש בכל מה שקשור לזכאות לפיצויים מגרמניה. מדובר על עורכי דין אשר רכשו וותק ועשייה בתחום, והם יודעים לבדוק, לקבוע וללוות את הלקוח מול הרשויות.

קראו איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה

למצות ולקבל את המקסימום שאפשר

בעזרת עורך דין מומחה יכול כל ניצול או כל בן משפחה של ניצול לברר בצורה יסודית את מידת הזכאות שלו. זאת במטרה לחקור לעומק את הנתונים ולנסות למצוא את העילה בגינה יהיה הניצול זכאי לקבל את הסכום המקסימלי בגבולות האפשר. כי בדומה לתחומים רבים גם בנושא זה צריך לדעת מה להגיש וכיצד לבקש כדי למצות את הזכויות במיטבם. היעזרו עם מי שכבר צעד בדרך הזו וכבר צבר לטובת הלקוחות שלו הצלחות רבות. הוא יוכל להוכיח את עצמו בהצלחה גם בעבורכם.