לוח כיתה מחיק – למה הוא יותר טוב מגיר

כילדים כאשר הלכנו לבית הספר, נכנסו לכיתה והתיישבנו ללמוד המורה הייתה מציגה לנו את החומר על לוח ירוק וכותבת עליו עם גירים צבעוניים. לא תמיד היה נעים לשמוע את הרעש של הקיר וגם לאורך השנים גילו שמדובר בחומר מסוכן. לאורך השנים החלו לפתח לוחות מחיקים מתקדמים ויעילים יותר, נוחים יותר לשימוש ותחזוקה שוטפת ומגיעים בגדלים ובאיכויות שונות כך שניתן לבחור את הטוב ביותר לכיתה. 

מדוע לוח כיתה מחיק יותר טוב מלוח גיר?

  • נוחות השימוש – לוח כיתה מחיק הרבה יותר נוח לשימוש. פעולת הכתיבה והמחיקה זורמים ונעימים יותר, הטושים נישאים בתיק הרבה יותר בקלות ובנוחות מאשר הגירים המלכלכים וגם השימוש בגיר שכל רגע יכול להישבר ביד תוך כדי כתיבה הוא לא נעים ונוח.
  • נוחות התלמידים – הגירים היו עושים המון רעש בעת השימוש ולעתים גם עושים חריקות הגורמות לצמרמורת. הטושים של הלוח המחיק לעומת זאת אינם עושים רעש ולכן נעימים יותר.
  • ניקיון ותחזוקה שוטפת – קל יותר לנקות ולתחזק את הלוח המחיק מאשר את לוח הגיר.
  • פחות מסוכן – לאורך השנים התגלו חומרים מסוכנים בגירים הללו שעשינו בהם שימוש.
  • נראה טוב ואסתטי יותר – אין ספק כי המראה מתאים יותר לא רק למשרדים ובתי עסק שונים אלא גם בכיתות של בתי ספר, מכללות ועוד.

להשיג ב- Only Boards >>>>

לסיכום; שימוש בלוח מחיק בכיתה יהיה ללא ספק פתרון טוב, נוח ונעים יותר מלוח גיר. לוחות אלה מחזיקים מעמד זמן רב יותר, קלים ונוחים יותר לניקיון ושימוש ונראים אסתטיים יותר. כמו כן ניתן להשתמש בהם גם כמשטח למקרן משהו שהוא מאוד פופולרי בכיתות לימוד רבות ברחבי הארץ, בעיקר במוסדות להשכלה גבוהה. הזמינו כעת לוחות מחיקים לכיתות הלימוד שלכם עם כל האביזרים הנלווים הנדרשים לתפעול שוטף מקצועי ונוח.