גלשני פויל

מהגלשנים היותר חדשים, נמצאים גלשני פויל המיוחדים והמגניבים שנכנסו לחיינו זה מכבר ועושים לעצמם שם של אחד מגורמי האקסטרים הייחודיים ביותר לקיץ 2022. אז בואו להכיר את חווית גלישת Foil המטורפת ביותר של הקיץ הקרוב.

גלשני פויל

אם רציתם ייחודיות, מקוריות וחדשנות, נראה שגם אתם רוצים לעצמכם סיבוב או קורס על גלשני פויל המעולים. זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק באחד מהקורסים היותר מגניבי של הקיץ הקרוב. כי אם כבר אקסטרים, אז רק עם גלשני פויל.

שיטות חתירה על גלשני ים

ישנן שלוש שיטות עיקריות לשימוש בגלשני ים:

  1. חתירה בזרועות – זה כולל בעיקר את הזרועות שלכם. עליכם למקם את גופכם לכיוון האף של הלוח, לשמור על כפות הרגליים יחד ולחתור עם הידיים באמצעות פעולת שחיה חופשית (לסירוגין עם הידיים).
  2. חתירת בעיטות – זה כרוך בעיקר ברגליים שלכם. אתם צריכים להחליק את הגוף שלכם לחלק האחורי של הלוח כדי שהרגליים שלכם יהיו חופשיות לחתירה.
  3. חתירה משולבת של זרוע ורגליים – זה כרוך בשימוש בשתי השיטות, מה שיעזור לכם לנוע מהר יותר.

עמידה בחתירה

חתירה בעמידה (SUP) מפגישה את מיומנויות העלייה הארוכה והחתירה בצורה מאוד דינמית. חותרים, בעמידה, עומדים על קרש ומשתמשים במשוט ארוך כדי לנוע במים. 

ללוחות SUP יש מידות גדולות בהרבה מהגלשן הממוצע או הלוח הארוך יותר ולכן, הטכניקות לרכיבה על ציוד זה משתנות. השימוש במשוט, יוסיף מימד נוסף לחוויית הגלישה שלכם. 

נימוסי גלישה

ישנם כללים מסוימים חשוב לקחת בחשבון:

  • אם מישהו כבר רוכב על גל, אל תנסו לחתור סביבו.
  • לאדם הקרוב ביותר לגל השבירה, יש זכות קדימה.
  • כבדו את זכות הקדימה של רוכבים אחרים.