מהו אקדח מסאג' ואיך הוא עובד?

מהו אקדח מסאג'

סובל מכאבים בצוואר? בגב? בכתפיים? בברכיים או משרירים תפוסים וכדו' ? יש לנו בשורה משמחת עבורך – אקדח מסאג' שעושה עבודה מושלמת ומדהימה. אקדח מסאג' הוא מושג די חדש בעולם הרפואה האלטרנטיבית. אם אתם לא מונחים בתחום, כנראה שלא הכרתם את המושג הזה. אך כדאי לכם מאוד להכיר אותו.

לאקדח מסאג' יש את כל היתרונות שתרצו שיהיה במכשיר המעסה שלכם. הוא משחרר ביעילות ובמהירות כל כאב או לחץ שנגרם כתוצאה משרירים תפוסים. האקדח מסוגל לרפא פציעות, לפרק מקבצי צלוליטיס. כמו כן תוכלו לקבוע בעצמכם את העוצמה בה הייתם רוצים לקבל את העיסוי. המכשיר מסוגל להעניק לכם מסאג' החל מעיסוי קל ועד לעיסוי עמוק ברמה של ספא מקצועי.

כל מי שהכיר והתנסה באקדח מסאג' , ממנהלי מפעלים, עובדי משרד ועד אנשי ספורט מקצועיים, כולם התאהבו במכשיר והם לא זזים בלעדיו.

מחיר משתלם

כשנבקש לבדוק את המחיר של המכשיר אולי ניתקל באי אילו 'קשיים'. המכשיר אינו זול, כמובן כל אחד על פי התקציב והמקצוע שלו. המכשיר ברוב דגמיו נמכר במחיר של בערך 700 שקלים והוא עשוי להגיע אף למחיר של 1,700 שקלים ומעלה. אז המכיר אמנם יעניק לכם את ההרפיה שאתם רוצים וזקוקים לה, אך היא יכולה להפריע לכם קצת בכיס.

ריפוי ועיסוי

אז איך אקדח מסאג' עובד? האקדח מצויד במנוע חזק ועוצמתי, אשר מאפשר לו להעניק לכם את התחושה של עיסוי עמוק המבוצע בידי אדם. כאמור, ניתן להפעיל אותו במספר רמות ומצבים שונים. תוכלו לבחור האם אתם רוצים עיסוי קל, בינוני או עמוק, לפי רמת הכאב שלכם. אם תרצו האקדח גם יכול לסייע בריפוי פצעים או בעיות שונות.

קראו עוד על >>> מוצרים נגד כאבים