אוזניות

עם העלייה בענף הסמארטפונים, הטאבלטים והמחשבים הניידים בשנים האחרונות כך גם עלה ענף האוזניות. אותם מכשירים שונים משמשים אנשים למשחקים, לימודים, עבודה ובעיקר לפנאי: האזנה למוסיקה, סרטים ועוד. כאמור השימוש באוזניות הינו פופולרי במיוחד בו כל אחד יכול להתכנס עם המוסיקה ובכלל השמע מהטלפון או הטאבלט בתוך עצמו ומבלי להפריע לאחרים מסביבו. יש היום סוגים רבים ושונים של אוזניות המתאימים בחיבוריהן למכשירים שונים, בעלי איכויות שונות, עיצובים וצבעים שונים ועוד. 

סוג האוזניות:

כאמור יש סוגים שונים של אוזניות. תוכלו למצוא אוזניות עם כריות גדולות ונוחות המתיישבות היטב על האוזניים ותוכלו למצוא גם אוזניות קטנות וקומפקטיות המתיישבות בתוך האוזן בצורה קלה וחלקה. יש אוזניות המתאימות לעשיית ספורט ומתיישבות עם משענת על האוזן ואחרות קטנות עד כדי כך שהן בלתי נראות. יש גם אוזניות בלוטוס שניתן לתלות על הבגד ולשחרר את חוט האוזנייה במהלך שיחה. יש גם אוזניות בלוטוס המתיישבות ישירות על האוזן בדומה לאנשי עסקים והייטק שאתם רואים לרוב עם אוזניות אלה.

איכות הצליל:

אנו יודעים שלא תיכנסו לפרטים יותר מדי בכל הנוגע לדרייברים, רגישות, תחום תדרים והתנגדות אולם בהחלט כדאי לבדוק המלצות לגבי איכות השמע באוזניות מסוימות. קחו בחשבון שאוזניות יקרות יותר עשויות להיות איכותיות יותר מבחינת איכות הצליל והפרטים הטכניים המרכיבים את האוזניה.

כבל ותקע:

כפי שאמרנו יש אוזניות המתאימות לסוגים שונים של חיבורים ולכן האוזנייה לא בהכרח תתאים לסוג הנייד שלכם, לטאבלט שלכם או לחיבור אחר שתבדקו עבורם. אתם בהחלט רוצים לבדוק את ההתאמה של התקע האוזניות בהתאם לצרכים שלכם. כמו כן לגבי הכבל בודקים בעיקר את אורך הכבל. 

מחיר ואחראיות:

לבסוף כדאי יהיה לבדוק את מחיר האוזניות וטווח זמן האחראיות עליהם לצד מה כוללת האחראיות. למידע אודות רמקולים למחשב