מגשי אירוח – חלק מכיבוד לאירוע או מנה עיקרית

ניין אירועים

המאמר באדיבות ניין אירועים

כמעט בכל אירוע שנהיה, אנו נמצא על השולחנות מגשי אירוח. בין אם מדובר באירוע בטן ובין אם מדובר על אירוע גדול. מכיוון שמגשי אירוח עונים על צרכים רבים ומתאימים לדברים רבים בו זמנית, והיתרונות שלהם רבים מאוד, גם אנחנו בעת תכנון אירוע, הזמנת מגשי אירוח, תהיה כמעט בגדר חובה עבורנו.

מגשי אירוח הם בעלי יתרונות רבים וניתן להשתמש בהם אפילו כתחליף לקייטרינג. הרעיון של מגשי אירוח הוא כזה שחוסך לנו כל כך הרבה, אנחנו לא מבינים אפילו עד כמה.

חיסכון בזמן וכסף

במקום לסדר שולחנות ערוכים בכלים, צלחות, סכו"ם וכו'. האורחים פשוט מקבלים מגשי אירוח. במגש יש הכול, את כל סוגי האוכל שהבאנו לאירוע, בכלי המיועד גם לאכילה מתוכו.

אז מגשי אירוח – למתי הם מתאימים, האם הם חלק מכיבוד לאירוע או מנה עיקרית. התשובה פשוטה וברורה מאוד. ניתן להשתמש במגשי אירוח לכל שלבי הארוחה.

ניתן להגיש בהם כמנה ראשונה, פינג פוד ומתאבנים וכדומה. כמנה עיקרית קטנה או כמנה עיקרית המוגשת למרכז השולחן לבחירה ולחלוקה. וכמובן שהם מתאימים מאוד להגשת מנה אחרונה וקינוח מסוגים שונים.

מגשי אירוח לכל מטרה

מגשי אירוח בהחלט יכולים להתאים לכל סוג ארוחה או אירוח בכל אירוע. ניתן להגיש מגשי אירוח ככיבוד קל או כארוחה ממש, בהתאם לסוג האירוע והאוכל. שימו לב: חשוב מאוד להזמין את המגשים מחברה קולינרית מכובדת ומקצועית שלא תמרח אתכם במנות קרב, אלא תגיש ארוחה בסטנדרטים הקולינריים הגבוהים ביותר.

חשוב לבדוק מספר נקודות לפני ההזמנה: בקשו תפריט מגוון ועשיר. כמו כן בדקו את נגישות הקייטרינג על מנת למנוע איחורי ואי נעימויות. אל תשכחו לעשות טעימות קודם האירוע, שלא תתאכזבו.

אולי יעניין אותך גם מועדון לבת מצווה