איך תוכלו לנקות את הריפודים בבית ולשמור עליהם?

כולנו היינו רוצים לשמור על ריפודים נקיים בבית, אך לפעמים זה לא תמיד מתאפשר בגלל סיבות רבות ושונות. אנחנו אוהבים להסתובב עם אוכל בבית כמעט בכל פינה, אם זה סנדוויץ' או בורקס, והמון פעמים מלכלכים את הריפודים בספות, בכורסאות או במיטות שלנו ללא אחראיות מצידנו.

להשכרת מכונות שטיפה בלחץ מים חמים קרים >>

כלל ראשון בשמירת הניקיון בבית – לא נכנסים לחדרי השינה עם אוכל!

הרגל חשוב ובריא במיוחד שאנחנו לא תמיד שומרים עליו כי הוא קשה מדי, זה לא להכניס אוכל לחדרי השינה שלנו. כלומר, אוכל כזה שיוצר לכלוך בקלות או עלול להישפך ולגרום לנזק משמעותי לטקסטורות של הריפודים. יש מקום לאוכל – בסלון בפינה ייעודית, בחדר האוכל או במטבח, למה צריך להיכנס לחדר השינה עם אוכל? גם ככה זה לא בריא לאכול בעמידה ותוך הסתובבות ברחבי הבית. גם אם יש לכם ילדים קטנים בבית, הרגילו אותם מגיל צעיר שלא להיכנס עם אוכל בידיים לחדרים שלהם, אחרת גם הצעצועים ושאר המשחקים שלהם יידרשו לניקוי.

להשכרת מכונות לניקוי ריפודים ושטיחים >>>

לנקות מייד לאחר תקרית ולא להשתהות

יצא והריפוד שלכם התלכלך? אל תתמהמהו! נקו את המשטח באופן מידי, אחרת הלכלוך עלול להיספג עמוק בריפוד והניקוי כבר לא יהיה יעיל יותר. במיוחד יש להיזהר בכתמי שמן או שוקולד שיכולים להשאיר סימנים זמן קצר אחרי התקרית. מהרו והביאו מים עם סבון כלים או חומר ניקוי ייעודי ונקו את האזור בצורה שתסיר כמה שיותר מהלכלוך ולא תיתן לו להיספג ולהיבלע בשכבות הפנימיות העמוקות.

במידה ואתם לא יכולים לנקות בכוחות עצמכם או שאין לכם את הכלים לעשות זאת, פנו לחברת ניקיון מקצועית שתנקה את הריפודים למענכם. בסוף השירות תקבלו ריפוד נקי כמו חדש.