איך לבחור שף פרטי?

שף פרטי עד הבית

מבררים על שף פרטי? רוצים להזמין ולא יודעים את מי? הבה נראה אילו פרטים אתם צריכים לבדוק, וכיצד תוכלו לבחור בסופו של דבר את השף הפרטי המוצלח. זה שתהיו מרוצים ממנו ומהאוכל שהוא יכין עבורכם.

כך בוחרים שף פרטי

  1. חשוב מאוד להגדיר את מטרת ההזמנה. האם אתם עורכים אירוע ולשם כך אתם רוצים להזמין שף פרטי עד הבית? האם מדובר על ארוחה זוגית מפתיעה? אולי מסיבה? מפגש מרגש? לפי התזמון והעיתוי אתם צריכים להחליט מה אתם רוצים שיהיה במסיבה. כדי שתצליחו לאתר שף פרטי מתאים שיענה על הציפיות שלכם.
  2. אתם צריכים לדעת מהו סגנון הבישול האהוב עליכם. אתם אוהבים אוכל מתובלן היטב? סגנון מזרחי? אולי תרבות איטלקית מדברת אליכם יותר מכל? אחרי שאתם יודעים מהו האוכל המועדף עליכם, אתם צריכים למצוא את השף שמציע סגנון זה. כי ככלות הכול יש לכל שף את הייחודיות שלו ואת אופי המאכלים שהיא מציע.
  3. חשוב לבחור שף פרטי שמציע עסקה שמתאימה לצורך הנוכחי שלכם. זאת בהתייחס לכמות האוכל שאתם צריכים, לעיתוי, לאופן ההגשה, למקום בו אוכלים וכן הלאה. את כל הפרטים צריך לתאם מראש כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים שף פרטי מתאים.
  4. כאשר בוחרים שף פרטי כדאי מאוד לקבל המלצות מלקוחות שהתנסו בשירות שלו. זה אומר שצריך לשוחח עם מי שכבר התנסה בשירות וטעם את המאכלים. כך אתם לומדים על האחריות, על האיכות ועל כל יתר הפרמטרים שמגדירים את השירות.
  5. בדקו את העלויות וודאו איך מתומחר השירות. האם משלמים על השירות והתמחור כולל חומרים? האם אתם רוכשים מוצרים או משלמים על כך בנפרד? פירוט מדויק ימנע מצבים של אי וודאות והפתעות לא נעימות.

אולי יעניין אותך גם שף פרטי לאירועים