איך לריב בזוגיות

איך לריב בזוגיות

אף אחד לא אוהב לריב, אבל אם כבר רבים גם לריב צריך לדעת איך.

אין זוגות שלא רבים מידי פעם או לפעמים יש זוגיות במשבר, אבל גם לוויכוח מר על נושא שחשוב לשני הצדדים יש חוקים שעל שני בני הזוג לציית אליהם.

אם רבתם כדאי שתדעו שאתם לא היחידים בסירה הזאת, הסירה הזאת עמוסה עד פיה.

הריבים, משביתי שמחה וששון ואוכלי לב ביגון

כל הזוגות רבים. נקודה. סימן קריאה. הגדש.

גם זוגות אוהבים, קרובים ומאושרים. גם הם נתקלים ברבים לא פעם. החיים אינם פשוטים, החיים מלאים בנושאים שחשובים לאחד מבני הזוג יותר מהחשיבות מייחס לה בן הזוג השני.

 זה קורה לכל הזוגות בלי יוצר מן הכלל, המריבה היא טבעית ביותר. חלק מחוויית הזוגיות והחיים המשותפים הוא להגיע למצב של ריבים וחילוקי דעות על נושאים שונים ומגוונים.

האם כל ריב הוא בעיה??

 לרוב הריבים  מסמלים  בעבור זוגות רבים בעיה במערכת היחסים. הפנטזיה הוורודה ביותר של כל זוג היא לחיות בעולם וורוד מלא פרפרים ופרחים ללא ריבים וללא תקלות כלל. שכל בעיה נוכל לפתור בשיחה שקולה ושלווה, שבסופה מגיעים להסכמות. אך לא תמיד כך הדבר.

אפשר לפתח צורות תקשורת שונות ומגוונות כדי לנסות להגיע לאידיאל הזה. לשאוף אל האידיאל באמצעות תקשורת בריאה!

וויכוחים ומריבות שונות אצל כל זוג

וויכוחים ומריבות – הינם חלק מהחבילה הזוגית, ריבים הם שכיחים במערכת הזוגית.   ובזוגיות ישנם שני אנשים שהגיעו מרקע שונה, יש להם דעות שונות, ובעיקר – ציפיות וצרכים שונים.

ישנם  זוגות שבעבורם ריב אינו מהווה את "סוף העולם", והם שבים לשגרת הזוגיות לאחר זמן קצר, וזוגות אחרים, סובלים מאוד מהמריבות וקשה להם להשלים.

הדרך לפתרון הריב

אם אתם מתקשים לפתור את הוויכוחים שלכם בכוחות עצמכם, ככל הנראה אתם זקוקים לעזרה מקצועית כמו טיפול זוגי אצל דורית כהן שתכווין אתכם אל מציאת הפתרון הנכון למריבה ופיתוח דרכי תקשורת מכבדות, נעימות ונעימות גם במהלך ריב וחילוקי דעות.

גם אם אתם זוג טרי, אוהב ומתחשב אך נתקלתם בבעיית הריבים,  פנו לייעוץ. כיום, זוגות רבים מגיעים לייעוץ זוגי גם תחילת הקשר כדי לבנות בסיס יציב לזוגיות ארוכת שנים ושושנים.