איך נדע מתי הילד לא מתאים כבר לסלקל?

סלקל

אתם הורים לתינוק בן כמה חודשים ולאחרונה התחלתם לשאול אחד את השנייה האם לא הגיע הזמן להעביר את הילד מסלקל לכיסא בטיחות אחר? אם כך, כדאי שתדעו שבהחלט אפשר להבין את הדילמה שלכם, ולמען האמת, אין זוג הורים שלא חושב על העניין הזה. כולנו רוצים, לפני הכול, לדאוג לבטיחות הילד ואנחנו עושים עבורו הכול, אז איך יכול להיות שאנחנו לא יודעים לומר מתי הגיע הזמן להעביר אותו לכיסא בטיחות אחר? אם גם אתם מרגישים כך כדאי שתכירו את הטיפים שיוכלו לעזור לכם בנושא.

מה צריך לבדוק?

מתלבטים האם הסלקל כבר לא מתאים לילד? בדקו:

  • האם הוא יושב זקוף?
  • האם הוא בוכה בכל פעם כשאתם מושיבים אותו בסלקל?
  • האם הוא יכול לצאת לבד מהסלקל?
  • האם אתם מצליחים בכלל לסגור ולקשור את הסלקל כמו שצריך?
  • בדקו כמה הילד שוקל?

כדאי לדעת שיש היום מגוון רחב של פתרונות בנוגע לבטיחות הילדים ברכב, ואין ספק שאחד מהם מתרכז בכל הנושא של ישיבה. לכן, אם הסלקל כבר לא מתאים לילד שלכם, חשוב לדעת שיש מגוון אדיר של אופציות אחרות. זה נכון שאולי את הסלקל קיבלתם במתנה כשקניתם עגלה או כל דבר אחר, אך זה לא אומר שתוכלו לעשות בו שימוש לעוד זמן רב וחשוב מאוד להיות ערים לנושא הזה.

איך בוחרים מושב בטיחות לילד?

אחרי כל הבדיקות והבירורים הבנתם שהבן שלכם לא יוכל לשבת עוד בסלקל? אם כך, הגיע הזמן שתעשו משהו בנידון, ויפה שעה אחת קודם. כפי שהזכרנו, העולם של מושבי בטיחות לתינוקות הוא עולם אינסופי ולכן אתם חייבים לבדוק היטב מה אתם קונים. מה שבטוח זה שבעת רכישת פתרון הישיבה הבא לבן שלכם, אתם חייבים לקנות מוצר שעומד בכל תווי התקן. אל תשכחו: מדובר כן על הבטיחות של הבן שלכם ואין כאן שום מקום לקחת סיכונים מיותרים. כמו כן, חשוב מאוד לוודא שאתם מתקינים את הכיסא כמו שצריך כדי להימנע מתקלות מיותרות ומאוד לא נעימות בהמשך הדרך.