אילו תכשיטי גברים הכי הולכים?

שרשראות לגבר

מי אמר שגברים לא עונדים תכשיטים? ככל שהשנים עוברות אנו עדים ליותר ויותר גברים העושים שימוש בתכשיטים מסוגים שונים, זאת ללא קשר לנטייתם המינית. להיפך, תכשיטים הופכים להיות לפריט אופנתי בעל משמעותי רחבה וחשובה יותר כיום. הם לא רק פריטים המיועדים ליפות את המשתמש ולהוסיף לו חן והדר אלא שלפריטים רבים יש עבור אנשים גם משמעות רגשית יותר. לדוגמה: צמיד שקיבל מסבתא לפני שנפטרה, שרשרת שההורים קנו לו לבר המצווה, טבעת נישואין שגם הגבר היום עונד אותה וכך הלאה. אילו תכשיטים הכי הולכים היום בקרב גברים? הנה כמה טיפים בנושא.

שרשראות לגברים:

התכשיט הפופולרי ביותר בקרב גברים (ביחד עם צמידים ושעונים) הוא שרשראות לגברים. גברים רבים משתמשים היום בשרשראות אולם לרוב יהיה מדובר בשרשרת זהב, עדינה ודקה כאשר התליון יהיה בדרך כלל של מגן דוד (או סמל דת אחר על פי האמונה). לרוב גברים לא ישתמשו בשרשרת עם שמן, לב, מפתח או סמל אחר. לעתים התליון יסמל בעיקר משהו גברי ולעתים משהו ניטרלי כמו נוצה למשל.

צמידים ושעונים:

פריטים פופולריים נוספים שיכולים להתאים לגברים יהיו צמידים ושעונים. צמידים יהיו בדרך כלל עשויים מחוט עם חרוזים/אבנים מיוחדות, אולי בשילוב צ'ארם מיוחד שיכול להתאים. צמידים נוספים שיכולים להתאים יהיו צמידים מעור או דמוי עור. בשעונים יש מבחר גדול יותר אולם כדאי לוודא את הסגנון המועדף כיוון שיש שעונים עם רצועת מתכת, אחרים עם סיליקון, עור, דמוי עור או חומרים אחרים. מידת הצפיפות משתנה גם כן וסוג השעון כמו גם הצבע שלו עשויים להשתנות.

האם גברים עונדים טבעות ועגילים?

גברים יכולים גם לענוד טבעות מסוימות כמו טבעת נישואין או טבעת שהם חושבים שהיא יפה ומוסיפה ללוק ולסטייל שלהם. קהל קטן יותר של גברים גם יענוד עגילים או אפילו עגיל אחד. 

מחפשת שרשרת לגבר שלך? היכנסי לענבר תכשיטים