האם בריכת נוי גורמת ליתושים בסביבה? 

אחד הדברים שאומרים על בריכות נוי זה היתושים, אבל זה לא בהכרח נכון וזאת למרות שיש בכל שנה פריצה של יתושים בפרט בקיץ. אז בדיוק כאן רצינו לעשות קצת סדר בדברים ולדבר על המלחמה ביתושים וההנאה מבריכת הנוי שלכם בצורה המושלמת ביותר. 

יתושים אוהבים בריכת נוי? אולי כן אולי לא 

אם אתם לפני בניית בריכת נוי רק תדעו שכאן אנחנו מבטלים כל מה שחשבתם על יתושים ומספרים על מלכודת נהדרת ליתושים שלכם, כן, יתושים אוהבים מים וכשהם מגיעים אל בריכת הנוי זה יכול בהחלט לבטל אותם. בגדול, כדי להבריח את היתושים, חשוב מאוד לבנות בריכה מבוססת מים קרירים ולא מים חמים והנה פתרנו כבר חלק מהבעיה.דבר נוסף לא פחות חשוב זה המיקום של הבריכה, חשוב מאוד לבנות אותה בחצר או מרפסת ובפרט שיש במקום מספיק תאורה. כאמור, כשמדברים על הבריכות הנ"ל מדברים על המקום הטוב ביותר ללכוד את היתושים וכך למנוע הצקה לכל מי שמתגורר בסביבה ובפרט אם זה הבית הפרטי שלכם. 

טיפ הרגע – יתושים אפשר למגר גם כך 

אם החלטתם לבנות בריכת נוי, הדבר הטוב ביותר הוא לנסות ולחבר את הצינור של מי הניקוז של המזגן ולחסוך על הדרך לא מעט מים. כמו כן, מדי פעם ניתן לנקות את המקום, לשים בו חומרים ראויים וכך למעשה להשיג בריכת נוי שלא רק מדהימה ביופייה אלא גם עושה את הדבר ההפוך וממגרת את היתושים לאלתר. הפעם הנוף שלכם והגינה שלכם הולכים להיות מושפעים מדבר מושלם שהוא בריכת נוי שלא רק נראית מדהים אלא גם ממגרת את תופעת היתושים בבית הפרטי שלכם או אפילו בסביבה. למידע נוסף טולמן ציוד פנאי