האם הרטבה בלילה בזמן החורף ניתנת לטיפול? ד"ר קובי שגיא מסביר

הרטבה בלילה בזמן החורף

משום מה ישנה דעה רווחת האומרת כי הרטבת לילה בחורף זה לא משהו אשר ניתן לטפל בו. הקור בחוץ ובפנים אינו מאפשר לילדים לשלוט על עצמם והם מפספסים בלי לחוש בכך. משום מה הורים רבים דבקים בגרסה הזו והם מוותרים לעצמם ולילדים שלהם בעונת החורף וממתינים בסבלנות או בחוסר סבלנות עד לבוא הקיץ משתף ד"ר קובי שגיא.

האמת היא שהם טועים. אנחנו כאן על מנת לסדר את הדברים הללו מחדש.

ד"ר קובי שגיא וד"ר טל שגיא טוענים – אפשר לייבש את הילד גם בחורף!

ד"ר שגיא המציא שיטה חדשנית אשר על פיה הוא מצליח לגמול ילדים רבים, קטנים וגדולים ובמקרים רבים מדובר אף במבוגרים ממש שהבעיה גדלה איתם באופן מביך.

על פי גרסתם של ד"ר קובי שגיא וד"ר טל גיא אין כל מניעה לטפל בבעיית ההרטבה בכל חודשי השנה. בין אם מדובר בעונת הקיץ ובין אם מדובר בעונת החורף.

איך מייבשים ילדים בלילה?

אז איך למעשה פועלת השיטה? מדובר במכשיר מיוחד אשר מתחבר אל הילד למשך שנת הלילה. בשנייה שהמכשיר מזהה רטיבות הוא מתחיל לרטוט ולהעיר את הילד. הילד מתעורר ורץ לשירותים. אז בתחילה ההרטבה או לכל הפחות ההתחלה שלה היא במיטה. אך בהמשך הגוף יותר התניה כי אם הוא ירטיב המכשיר יתחיל לרטוט ולזעזע אותו. באופן תת מודע הגוף לומד להתעורר בטרם ההרטבה.

האם יש הבדל בין קיץ לחורף?

אז נכון שבחורף קר לקום בלילה. אך כיום כאשר אמצעי החימום הם כל כך נגישים וגם כל כך זולים, כבר אין סיבה של ממש לדחות את  הגמילה רק בגלל העובדה שק לצאת מהשמיכה החמה. בעזרת הפעמונית המיוחדת של ד"ר קובי שגיא ניתן להגיע לתוצאות נפלאות תוך זמן קצר ממש כאשר הילד יתחיל להפנים את העניין והוא יצליח לקום יבש בכל בוקר.

חשוב לציין את העובדה כי ילד שמצליח לשלוט על עצמו גם בלילה במיוחד אם מדובר בילד גדול, הוא ילד שייהנה מביטחון עצמי גבוה יותר וכל איכות החיים שלו תשתפר לאין ערוך.