מחזיקי מפתחות – אז והיום, מה השתנה?

מחזיקי מפתחות - אז והיום

מחזיק מפתחות הוא כבר מזמן לא מוצר שנועד רק לצורך אחסון והחזקת מחזיק המפתחות. מחזיק המפתחות הפך לאחרונה למוצר שעומד בפני עצמו כאשר עושים ממנו מוצר שיש לו שימושים נוספים כאשר השימוש העיקרי שלו כמחזיק מפתחות נעשה שימוש משני ולא באמת השימוש הראשוני.

כך אנחנו מוצאים היום את מחזיקי המפתחות אשר יש בהם פותחנים לבקבוקים, מחזיקי מפתחות שהם משמים כמפתח לעגלות סופר במקום השימוש במטבע של חמישה שקלים וכך גם יש את מחזיקי המפתחות שהם משמים כבסיס לכיתוב כלשהו. אם זה לנוסח של תפילת הדרך ואם זה לצורך כיתוב מסוג אחר. כמו כיתוב אישי כלשהו, איחול, שם של האדם שמחזיק את המחזיק וכן הלאה.

מי מחזיק את המחזיק?

חשוב לדעת כי את מחזיק המפתחות צריך לתכנן בהתאם לאדם שאמור לקבל את המחזיק ואמור גם לעשות בו שימוש. לא כל אחד זקוק לכל סוג של מחזיק מפתחות ולא כל מחזיק מפתחות יוכל לתת את המענה הדרוש למקרה הצורך.

כי יש מחזיקי מפתחות שיש בהם דיסק און קי (דיסק און קי מחזיק מפתחות) שהוא בהחלט מוצר מאוד שימושי כיום, יש את מחזיק המפתחות שיש בו פותחן בקבוקים שעשוי גם כן להיות מאוד שימוש. אך ברור כי לא כל אחד זקוק לכל סוג של מחזיק מהסוג הזה כי לא כל מה שאדם צעיר צריך, יצטרך גם אדם מבוגר. כך מחזיק מפתחות של ילד הוא לא מחזיק מפתחות של אדם מבוגר. ילד עשוי ליהנות מאד ממחזיק מפתחות שהוא גם פנס, או מחזיקש הוא גם משרוקית ובקיצור, לא כל גימיק מתאים לכל אחד. 

איכות, זה מה שחשוב

אפשר לומר שהדגש אמרו להינתן על איכות. מחזיק מפתחות מכל סוג שלא יהיה חייב להיות איכותי.