אטרקציות בקיבוצים – ככה מושכים לקוחות

אטרקציות בקיבוצים

המאמר באדיבות https://www.m-yarok.co.il

אם אתם רוצים למשוך לקוחות חדשים לקיבוץ שלכם, יש דרך חדשה לעשות את זה, פשוט להביא אנשים להכיר את הקיבוץ שלכם על ידי אטרקציות שיפעלו במקום.

הרבה מאנשי הקיבוצים מפעילים עסקים פרטיים בכל מיני תחומים מגוונים. לחלקם יש גם יחידות נופש להשכרה ומזה הם מתפרנסים. אולם בעידן של היום כל הנופשים והמטיילים נחטפים על ידי חברות הענק שעושות שיווק מסיבי.

כך, הקיבוצים המהממים נותרים ללא קליינטים. מה שאפשר לעשות זה כאמור, להביא אנשים לקיבוץ על ידי אטרקציות וכך הם יכירו את הקיבוץ היפה וירצו גם לשהות שם לנופש.

אז אלו אטרקציות כדאי לעשות? איך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אטרקציות בקיבוצים:

כשחושבים על אטרקציות בקיבוצים אתם בטח חושבים על מסלול רכיבה של סוסים שלא בכל קיבוץ יש ולהפעיל דבר כזה צריך רישיון חוקי, בקיצור, סיפור מורכב. 

אם יש לכם סוסים בקיבוץ, אז למה לא? זה יכול להיות רעיון מצוין, אבל גם אם לא, יש אטרקציות שתוכלו לעשות כדי לקבל קליינטים חדשים.

אתם יכולים לבחור תאריך מסוים בעל משמעות ולעשות מסיבה בקיבוץ עם אווירה מיוחדת. זה ימשוך לא מעט אנשים שירצו להכיר את הקיבוץ ולחוש את האווירה. 

ברגע שאנשים יבואו לקיבוץ שלכם ויהיה לכם מה להציע להם הם יחזרו כדי לנפוש אצלכם ובנוסף, הם יביאו אתם אנשים נוספים.

חשוב להבין שכיום אנשים רוצים בנופש להתנתק ובבית מלון עם כל עם ישראל זה לא תמיד קורה. לכן, כבני הקיבוץ יש לכם הרבה יותר מה להציע לנופשים מבחינת איכות של נופש וזה הדרך שלכם להביא את הנופשים הפוטנציאליים אליכם.