מראה פנורמית – יתרונות וחסרונות

מראה פנורמית

מספר תאונות הדרכים בארץ גבוה מאוד, נפגעים רבים ולמרבה הצער גם אבדן בנפש הם דברים שמתרחשים לעיתים קרובות מידי. כאן מגיע הצורך למצוא פתרונות שבכוחם לקדם את נושא הבטיחות בדרכים על מנת להביא לכך שהדרכים תהיינה בטוחות יותר, ופחות תאונות דרכים תתרחשנה. אחד האביזרים שנחוצים באזורים מסוימים הוא מראה פנורמית!

מראה זו יכולה להחיות אזורים מתים בהם הנהגים לא יכולים לראות את הנעשה מחמת הנתונים במקום. המראה הפנורמית מגדילה את טווח הראייה ונותנת לנהג לראות את השטח סביב לפני שהוא מתניע או מסובב את ההגה.

מהם היתרונות של מראה פנורמית?

היתרונות המראה רבים. ראשית יש בנמצא לא מעט מצרים וסוגים שונים של מראות שיכולות להתאים לשטח. המראה אכן ממלאה את התפקיד שלה ופותחת לנהג את העיניים באשר לנעשה באזורים שהוא לא יכול היה לראות אותם ללא מראה זו. כמו כן המראות מיוצרות מחומרים עמידים מאוד. מה שעושה אותם ליציבים לאורך זמן גם תחת כיפת השמים וגם בתוך חניונים ואזורים סגורים.

המראה אכן יכולה להציל חיים ולתת לנהגים להבין מה קורה סביב, גם באזורים שהם לא יכולים לראות בצורה רגילה ללא אביזר ייעודי.

מהם החסרונות של מראה פנורמית?

כמובן שתמיד טוב יותר שיהיו בשטח הנתונים האידיאליים ביותר. אלו שיספקו לנהגים את הנתונים הרלוונטיים ללא צורך בעזרים. השימוש בהם עשוי להיות מסורבל יחסית וגם מעט מבלבל. כמו כן ההתקנה של מראה פנורמית לא פשוטה כל כך.

כי המטרה היא לאתר את הנקודה המדויקת ואת הזווית הרצויה בה תותקן המראה על מנת שהיא תביא עימה את התועלת הרצויה. ועוד – לעיתים קרובות המראות מתנפצות מחמת התנגשות וכדומה. מה שמצריך אחזקה והחלפה לעיתים קרובות.

> מידע מקצועי ומגוון מוצרים נוספים ניתן למצוא באתר ש.מ מיגון ובטיחות!