פסנתר למתחילים

פסנתר למתחילים

מחפשים פסנתר לילדים שיתאים בדיוק למידות שלהם / שלכם? רוצים להבין כיצד תוכלו בתקציב לא גדול במיוחד להביא הביתה פסנתר של גדולים? יש לנו כמה דברים לספר לכם לפני שאתם ניגשים לחנות הקרובה לרכישת פסנתר.

פסנתר למתחילים 

פסנתר הוא כלי מיוחד שמתאים הן בתור פסנתר למתחילים והן לוותיקים. אין באמת פסנתר שמתאים לגיל הרך, אלא אם הוא בא במידות ייצור קטנות יותר. אך כל הפסנתרים, שווים בטיבם לכל הגילים ותוכלו תמיד לקנות את הייחודי עבורכם.

מונע עיבוד מוח, שמיעה ואובדן זיכרון 

היכולת לעבד אותות שמיעה, בדרך כלל, מאטה ככל שאנו מתבגרים. עם זאת, משתתפי מחקר שנערך לאחרונה, שהמשיכו לנגן מוזיקה לאורך כל חייהם סייעו להפוך את הירידה בעיבוד המוח, הזיכרון ואובדן שמיעה באוזן הפנימית.

שיפור מיומנויות הספירה והמתמטיקה 

מחקר שנערך על ידי מרטין פ.גארדינר ועמיתיו במרכז לחקר התפתחות האדם באוניברסיטת בראון מצא, כי אימונים מוזיקליים מיוחדים על פסנתר לילדים במרווחים ספציפיים לקראת קושי גדול יותר, העלו את כישורי המתמטיקה של תלמידי כיתות ב' באופן משמעותי מעל חבריהם.

משפר את הבנת הנקרא 

מחקר משנת 1993 המסוכם בכתב העת לפסיכולוגיה חינוכית הראה, כי הבנת הנקרא, שהיא יכולת יסודית שאתם מפתחים בעת נגינת פסנתר, נקשרה לביצועי נגינה טובים. בנוסף, לימוד ושינון מוזיקה לפני ביצוע תרגילים במיומנויות הבנת הנקרא, תורם רבות לכך.

מעודד יצירתיות 

ד"ר אנה פיניו, ערכה מחקר שנערך לאחרונה על פסנתרני ג'אז. במעקב אחר פעילות המוח שלהם תוך כדי נגינה, היא גילתה כי החלק במוח האחראי לאחריות ברירת המחדל או לתגובות סטריאוטיפיות, למעשה כבוי. 

במקום זאת, כאשר פסנתרני ג'אז מנגנים, יכולת האלתור של המוח שלהם, גורם באופן טוב יותר ליצירת צליל וסגנון ייחודי ומקורי.