גז ראדון בקומות קרקע VS בדירות עליונות

גז ראדון

פרמטרים כמו גובה המפלס, רמות אוורור, אטימות המבנה, שיטת בניה ופתחים בקרקע יכולים להשפיע במידה רבה על רמת ההמצאות של גז ראדון בחלל. בקומות קרקע ישנה נטייה להצטברות משמעותית של גז ראדון, ועל כן מומלץ לבצע בדיקה מקצועית בעזרתה של חברה שתעשה שימוש במכשור מקצועי.

ישנו קשר הדוק בין חשיפה משמעותית לגז ראדון לבין עליה בסכנה לחלות בסרטן ריאות ואף מחלות אחרות שקשורות בדרכי הנשימה. לפיכך ישנה חשיבות משמעותית לפעול במצב שבו מזהים רמות חריגות של גז ראדון בחלל.

בדיקת גז ראדון בדירות עליונות

כאשר בוחרים למדוד את מידת גז הראדון בקומות עליונות, כדאי לעשות זאת בשיטת מדידה ארוכת טווח, וזאת כדי לקבל תוצאה מדויקת. על אף זאת, כדאי להיות יותר ערניים לגבי סכנות פוטנציאליות של הימצאות גז חריגה בקומות קרקע, וזאת בהתאם להמלצות של משרד הבריאות. ניתן לערוך בדיקת גז ראדון מדויקת בעזרתה של חברה מקצועית בתוך זמן קצר, בהנחה ועושים שימוש במכשור מתאים.

במצב שבו מזהים רמות חריגות של גז ראדון, יש לנקוט באמצעים להפחתת הגז בצורה היעילה ביותר. כך תוכלו להבטיח הפחתה משמעותית בסיכויים להתמודד עם הסכנות הבריאותיות שעלולות להיות נלוות לחשיפה משמעותית של גז. כך שכזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם במישור הזה.

תנו לחברה מקצועית לערוך את הבדיקות

כדי לקבל תוצאות מדויקת ולהבין בדיוק מהן האפשרויות שעומדות בפניכם, יהיה כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לערוך את הבדיקות בשבילכם. החברה תוכל להעניק לכם נתונים מדויקים ועל סמך אותם נתונים תוכלו להבין בדיוק מה עליכם לעשות. כך תוכלו לוודא שאתם פועלים בצורה נבונה ועושים כל מה שצריך על מנת להתמודד עם המצב.