לא כדאי לדחות זיפות גגות – הנה הסיבות

זיפות גגות

אז מה קורה על הגג של הבית שלכם? יש אנשים שנוטים להתעלם מהמתרחש שם. כי בעיות שהם לא רואים מול העיניים לא מצריכות טיפול… כמובן שזו גישה טיפשית שנזקיה עלולים להיות רבים. כי אם המצב של האיטום שם בגג אינו טוב, הנזקים עלולים להיות חמורים מאוד, וגם אם תטמנו את הראש בחול, תאלצו להתמודד אתם, קראו בהרחבה באתר https://www.itumgagot.co.il.

לטפל בזיפות הגג בהקדם האפשרי!

בין אם אתם מתגוררים בבניין משותף ובין אם מדובר על בית פרטי, חשוב ביותר שתדאגו לנעשה על הגג. וזאת כדי למנוע מצב של חדירת נוזלים בימות הגשמים. אם אתם סבורים שניתן לדחות את הטיפול בגג, דעו שאין זה מן החכמה. חשוב לעשות את זה בהקדם האפשרי. וזאת מחמת מספר סיבות:

  • נזקים מקומיים בזיפות הגג ניתן לתקן בעלות נמוכה יחסית. וככל שהנזק נעשה גדול ומתפשט על פני שטח נרחב יותר, כך העלות של התיקון תהיה גדולה יותר. טפלו בעניין בהקדם האפשרי, ותמנעו מעלויות גבוהות יותר.
  • כל עוד המבנה יבש, קל לטפל בו ולבצע את האיטום. ברגע שגשמים יורדים העניין מסובך יותר. כי לצד ביצוע המשימה יהיה צורך להמתין לייבוש מלא של המבנה כדי להצליח לבצע את האיטום בהצלחה.
  • כי רטיבות גורמת לנזקים רבים למבנה ולתכולה שלו. חבל לחכות שהמים יחדרו אל שטח המבנה ורק אז לפנות לאיש מקצוע. המים מחלחלים ויצריכו ייבוש מקצועי שעלותו גבוהה מאוד.
  • יש לדעת כי בעונת החורף ידיהם של אנשי המקצוע בתחום זיפות גגות מלאות עבודה. הם עסוקים מאוד וגם המחירים יהיו גבוהים בהתאם. מוטב לפנות אליהם בימים חמימים של הקיץ, וליהנות משירות מקצועי וסבלני בתנאי מזג אוויר הולמים. גם המחיר יהיה לרוב נמוך יותר ממחיר של עבודה בחורף.

צרו קשר עם חברה מובילה בענף

צרו קשר כמה שיותר מהר עם אדיב חברת זיפות גגות חברה מובילה בענף איטום וזיפות גגות. כך תוכלו להבטיח לעצמכם כי עוד לפני שהגשם יהיה כאן והמים יתחילו לחלחל, הגג שלכם יהיה מזופת היטב וללא כל אפשרות של חדירה או חלחול מים.