אימון לריצה – איך למצוא מאמן ריצה שיתאים לך?

אימון ריצה

האם אתם מתכוונים להתחיל לרוץ בצורה מקצועית? אולי אפילו להשתתף בתחרות? הדבר שהכי חשוב לכם כרגע הוא למצוא מאמן ריצה שיתאים לכם. 

מה תפקידו של מאמן ריצה אישי?

כבר בהתחלה יהיה על המאמן שלכם לבנות לכם תכנית אימונים. בנוסף, יהיה עליו ללוות אתכם כמה שיותר, עד שתגיעו לקו הסיום הפרטי שלכם, שכן לכל אחד רמת כושר גופני שונה. ריצה היא ענף ספורטיבי פופולארי ביותר, לא לכל אחד יש את החשק, הזמן או היכולת לרשום את עצמו למכון כושר, וגם אם עשה זאת, לא בטוח שיתמיד. מאמן ריצה שיתאים לכם, יפעל במדויק על פי הצרכים והיכולות שלכם.

חדש! אימון אונליין ע"י מאמנים מוסמכים! לפרטים >>>

האם המאמן מוסמך?

כאשר אתם פונים למאמן ריצה שיתאים לכם, בדקו האם הוא בעל הסמכה כלשהי. ולא די בכך, מאמני ריצה מעודכנים רוכשים עוד ועוד ידע באמצעות השתתפות בכנסים וכמובן הגעה להשתלמויות. הפעולות הללו נועדו בכדי שהאימונים שלכם יהיו בין היתר יעילים יותר.

יחסי אנוש

יחסי אנוש טובים, חשובים בכל מקום. לכן יהיה עליכם לבדוק מהו היחס אותו מעניק לכם המאמן, האם יש ביניכם כימיה? האם אתם יכולים לתאם ציפיות? רצוי מאוד ליצור עמו קשר, להכירו ולשוחח אתו. מן הסתם יהיה כדאי לכם לבחור מאמן שתתחברו אליו ולאופיו, לא מישהו שרק מחכה לקבל מכם את התשלום עבור עבודתו, אלא מישהו שעושה זאת מכל הלב, אדם שהוא סבלני, מגלה רגישות כלפי אחרים, וכזה שניתן גם לשוחח אתו.

יש לכם המלצות?

מאמן ריצה שיתאים לך יש גם לבחור על פי המלצות, לרוב הן יהיו אובייקטיביות. אין ספק כי מאמנים שהם טובים זוכים להמלצות מהרבה אנשים בתנאי שהם באמת מנוסים בתחום.