עקירה כירורגית מפחיד?

. עקירה כירורגית   היא בדרך כלל עקירה של שן בינה . נשאלת השאלה האם עקירה כירורגית מפחיד? יש הרבה מקרים של שן בינה כלואה בין השיניים או בתוך חניכיים. לאחר שהשן צומחת באזור צפוף שלא מאפשר לה  לצאת בצורה נכונה.  במקרה כזה יש צורך בעקירה כירורגית של שן בינה.  

פחד של אנשים רבים מעקירה כירורגית

הרבה מאוד אנשים פוחדים מעקירה של שן בינה. אבל הרבה מאוד אנשים שעברו הליך כזה אצל רופא טוב ומומחה, יודעים היום שזה הליך קצר ופחות כואב. הרופא מבצע בתהליך בצורה זריזה והכאב כמעט ולא מורגש מכיוון שהאזור מורדם בצורה טובה.  כאשר אתם  מקבלים טיפול מרופא כירורג מומחה,  ההליך וקצר מקצועי ולא כואב.  מי שעבר עקירה כירורגית יוכל לספר לכם כי לא מדובר בתהליך כואב במיוחד  וזה תהליך קצר מאוד.  

למה אנשים כל כך פוחדים מטיפולי שיניים?

רוב האנשים  פוחדים מטיפולי שיניים בגלל פחד מכאב.  הרבה מאוד אנשים חושבים שטיפולי שיניים הם תהליך מאוד כואב,  ולכן הם פוחדים מטיפולי שיניים באופן כללי,  באופן ספציפי הם פוחדים מטיפולים כמו עקירה כירורגית. הרבה פעמים שן בינה כלואה בתוך החניכיים ומפתחת עששת ודלקות ובעיות שונות של השן כי אי אפשר לצחצח אותה והיא נהרסת לאט לאט.  בגלל  ששן בינה כלואה מפתחת בעיות רבות,  יש צורך פעמים רבות לעקור אותה  עקירה כירורגית.  בזמן עקירה עושים הליך כירורגי קל בחניכיים ומוציאים את השן הכלואה שיש בה בעיות. כאמור אנשים רבים פוחדים מעקירה כירורגית,  אבל רוב האנשים שעברו  עקירה כירורגית אומרים שמדובר בהליך שהוא פחות כואב ממה שהרבה אנשים חושבים. אם פונים למרפאה איכותית ומקצועית כל ההליך של עקירה כירורגית יהיה פשוט וקל יותר. וגם זמן הריפוי וההחלמה יהיו מהירים יותר. למידע נוסף אודות כירוגיית לסת