איטום מטבחים תעשייתיים

ביטומני איטום חדרים רטובים

בין אם זהו בית פרטי או מקום ציבורי בו הקירות רטובים, נדרשות עבודות איטום המתבצעות ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחומם, ראו לדוגמה ביטומני איטום חדרים רטובים. אסור להזניח את המצב שכן הרטיבות איננה נעלמת מעצמה, נהפוך הוא, היא מתפשטת, עלול להיווצר עובש הפוגע גם בבריאות בני האדם. זהו הכרח המציאות לבצע איטום קירות, איטום רצפות, ובמאמר זה אנו נפרט את כל הקשור לתחום איטום מטבחים תעשייתיים.

מטבחים תעשייתיים

מומלץ לבצע איטום מטבחים תעשייתיים עוד טרם בנייתם, שכן מטבח תעשייתי הוא מורכב יותר כמו גם התשתיות שלו. והיה והמטבח כבר בנוי, איטום מטבחים תעשייתיים תידרש עבודה מורכבת יותר. יהיה צורך לפרק את התשתיות ומסיבה זו גם לא ניתן יהיה לעבוד בו, ואם מדובר במטבח תעשייתי בבית מלון, בצבא, במסעדות, כל אלה יגררו להפסדים והשבתת המטבח לחלוטין.

מדוע איטום מטבחים תעשייתיים הוא כה חשוב?

מטבחים תעשייתיים שונים במהותם ממטבחים ביתיים. התנועה בהם היא רבה, עובדים במקום לא מעט אנשים, מגיעים ספקים הגוררים ציוד כבד, כמו כן למקום נכנסות עגלות עליהן ציוד רב.

המקררים ושאר הציוד גם הם בעלי משקל רב, הם מצריכים ניקוי יומיומי, כולל את הרצפות והקירות ולכן הם מועדים לפורענות. הסיכוי לרטיבות הרצפה והקירות הינו גבוה מאוד. לכן, גם אם התבצעו בעבר עבודות איטום, המצב הוא שברירי.

עבודה מורכבת

איטום מטבחים תעשייתיים חייב להתבצע על ידי אנשים מקצועיים העוסקים בכל סוגי עבודות האיטום באמצעות מגוון חומרים. מטבחים תעשייתיים אינם בנויים כמו מטבחים רגילים, התשתיות מורכבות ביותר.

איטום לטווח הארוך

איטום מטבחים תעשייתיים דורש חשיבה קדימה בכדי לא להשבית את המטבח בתכיפות. מדובר באיטום יסודי ביותר, עם כמה וכמה שכבות ובאמצעות החומרים האפקטיביים ביותר שישנם.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים היכנסו אל אתר ביטומני!