שאיבת ביוב – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

שאיבת ביוב

בעיות אינסטלציה רבות מצריכות שאיבת ביוב על מנת להצליח להתגבר עליהן על הצד הטוב ביותר. רוב ככל התקלות הנקודתיות אשר פוגעות בבתים בודדים בלבד יפתרו בסיועו של אינסטלטור מורשה אשר ידע להשיב את זרימתם התקינה של המים במערכת הביוב שלכם. אך חשוב לדעת כי במידה ומדובר במקרים גדולים יותר של סתימות ענק שפוגעות בבניין שלכם או אף אזור נרחב, אין יכולת לאינסטלטור לסייע. במקרים אלה חשוב להזעיק את שירותיה של הביובית. הביובית היא משאית אינסטלציה גדולה אשר יכולה לשאוב את כל המפריע לזרימה התקינה של המים בצינורות הביוב הגדולים והעמוקים ביותר. חשוב להדגיש ולומר כי ללא הביובית, אין כל יכולת להגיע למערכות האינסטלציה העמוקות אשר שייכות לאזורים נרחבים או לבניינים גדולים. 

יכולות השאיבה של הביובית

הביובית מצויידת במספר צינורות המסייעים להתמודדות עם כל תקלה בכל סדר גודל. בעזרת צינורות אלה ניתן לשאוב את כל המפריע לזרימה התקינה של המים, גם אם מדובר במערכות אינסטלציה עמוקות מאוד. שאיבת הביובית מוציאה את כל הרפש ומצבורי השומן שבמערכות האינסטלציה אל מיכל גדול אשר ממוקם על גב המשאית. בעזרת שאיבות אלה ניתן להתגבר על כל תקלה אך חשוב לדעת, קיימים מצבים בהם עוצמת השאיבה לא תספיק ויהיה צורך לעשות שימוש ביכולת נוספת של הביובית. משאית האינסטלציה יכולה להזרים מים רותחים לעומק צינורות הביוב בלחץ גבוהה במטרה להתמודד עם הגורמים העקשניים ביותר. לאחר שלב זה, היא תצליח לשאוב את כל המפריע ולהתגבר על סתימות ענק. 

התמודדות עם סתימות ענק

לכן, במידה ואתם מתמודדים עם בעיות שונות בכל אזור המגורים או בכל הבניין שלכם, חשוב להזעיק את שירותיה של הביובית אשר תצליח לשאוב את כלל הגורמים המפריעים, ראו לדוגמה שירותי ביובית בראשון לציון!