מצברים עד הבית – 3 סיבות שאתם צריכים את השירות הזה

מצבר

רבים מאיתנו זקוקים למכונית מדי יום, וזאת לצרכים שונים כמו נסיעה לעבודה, טיולים, ביקורי קרובים ופגישות בבתי קפה. המכונית הכרחית בנסיות שבהן אין תחבורה ציבורית בסופשבוע ויש בתדירות משתנה בימי החול. מכונית תקועה שאינה שמישה מהווה צרה צרורה ונדרש פתרון מיידי כדי שתוכלו לחזור ולנהוג בה. מכונית תקועה עלולה לגרום לביטול תוכניות ולעיכובים בעבודה ובחיים הפרטיים. אחת הבעיות הנפוצות שגורמות לכישלון בהתנעת המכונית היא מצבר שאינו תקין. מצב כזה דורש החלפה מהירה ככל האפשר, וכיום יש מספיק חברות שנותנות מענה לבעיה ומאפשרות החלפת מצבר מהירה במקום החנייה הסמוך לביתכם. הנה שלוש סיבות מדוע זה שירות חיוני שכדאי מאוד להשתמש בו בשעת הצורך. 

  1. חיסכון בזמן וכסף – אמנם ברוב המוסכים ישנה אפשרות להחליף מצבר, אבל כדי להגיע למוסך תצטרכו גרירה של המכונית והמתנה שעלוהל להיות ארוכה וכשתגרום לכם לשנות תוכניות ולבטל פגישות. לעומת זאת, חברה המפעילה שירות החלפת מבצרים בבית הלקוח תוכל להחזיר את המכונית לפעילות תוך זמן קצר, אפילו פחות משעה, וכך התקלה לא תשבש לכם את התוכנית היומית. 
  2. קדימות בתור – כאשר אתם מגיעים למוסך בזכות גרירה, אינכם לבד, ויתכן מאוד שתיאלצו לחכות זמן רב עד להחלפת המצבר, ועלול להיווצר מצב שבו המצבר המבוקש לא יהיה במלאי במוסכים הקרובים לביתכם. כאשר מגיע אליכם שליח, הוא יגיע עם מצבר זהה ויכניס במהירות את הישן במקום החדש. 
  3. מגוון אפשרויות – במוסך עלולה להיות רק אופציה אחת להחלפת המצבר שלכם ואילו חברה המתמחה בתחום מחזיקה מלאי עם מגוון יצרנים ומאפשרת לכם לבחור את המצבר החדש בהתאם להעדגפותיכם ולמחיר שנראה לכם אטרקטיבי.