כך מכונת כביסה תאריך שנים– כל הטיפים

מייבשי כביסה

אם בעבר, היו הנשים מכבסות בנהר או בתוך גיגית, היום ההפעלה של מכונת הכביסה היא קלה במיוחד רק לחיצת כפתור בלבד.  

קיימות מגוון רחב של מכונות כביסה מומלצות בגדלים שונים, היכולות לכבס לעיתים כמות רבה של כביסה. 

יחד עם התועלות הרבות שמכונת הכביסה הכניסה לחיינו, ישנן גם חסרונות. 

החיסרון העיקרי של מכונות הכביסה היא, שהן כלי חשמלי, וככזה הן מתקלקלות לעיתים קרובות מאד, והחלפתן עולה כסף רב, אז במאמר זה נלמד איך לשמור על מכונת הכביסה לאורך שנים ארוכות.  

טיפים לשמירה על מכונת הכביסה 

  • רוקנו את כיסי הבגדים– לעיתים מכונת כביסה מתקלקלת, כאשר חודר כפתור או חוט אל תוכה, על מנת למנוע זאת כדאי לרוקן כיסי הבגדים מהחפצים שיש בתוכם.
  • הכניסו למכונה בגדים  לפי הקיבולת שלה– לעיתים מכונה עלולה להתקלקל, כאשר מכניסים למכונה בגדים רבים מידי, בכך שכובד הבגדים גורם לכובד על צירי המכונה.
  • שימו כמות אבקת כביסה מדויקת– לעיתים, כאשר מכניסים למכונה כמות אבקה גדולה מידי, המכונה עלולה להתקלקל בשל נזקים המגיעים מכמות מיותרת של החומר.
  • הפעילו תוכניות כביסה קצרות יותר– הקפידו להפעיל תוכניות כביסה קצרות כי אלו שומרות טוב יותר על טיב הבגדים, במידה והכביסה מלוכלכת מאוד ניתן להפעיל תוכנית ארוכה. 
  • אל תשימו כמות מועטה של כביסה– כפי שכמות גדולה של כביסה עלולה לפגוע בתקינות המכונה, כך גם כמות מועטה מידי עלולה לגרום לזעזועים שיפגעו בתקינות המכונה. 
  • דאגו למיון הבגדים לי סוג הבד ולא רק לפי הגוון – ממליצים לחלק הכביסה לשלושה חלקים: בגדים כהים בגדים לבנים ובגדים כמעט לבנים 

במידה, ותשמרו על כללים אלו, תוכלו להנות מחיים ארוכים של המכונה ומבגדים נקיים במיוחד. 

קראו על: מייבשי כביסה