מחשבון סולארי: האם הבית שלכם יכול לייצר חשמל?

מחשבון סולארי

אם היינו אומרים לכם שממש בחצר שלכם יש מאגר מים ענקי ושמעכשיו תוכלו להשתמש בו ולא לשלם על מים יותר ואפילו למכור חלק מהמים שבו לחברת המים? כנראה שהייתם קופצים על המציאה וכנראה גם שאין לכם מאגר שכזה. עם זאת, מה שיש לכם למכביר בתור ישראלים זה אור שמש, ואיתו דווקא תוכלו בהחלט להשתמש כדי לייצר חשמל, לחסוך בהוצאות ואפילו להרוויח כסף. כן, כבר היום אלפי ישראלים התקינו מערכת סולארית על גג ביתם והם חוסכים ומרוויחים מכך לא מעט. אם גם אתם רוצים לעשות את זה, הנה מידע שימושי.

כל אחד יכול לעשות את זה?

ובכן, יש קריטריונים ברורים למי יכול להנות מהדבר הזה ותוכלו לברר את זה ממש דרך המחשב או הטלפון החכם שלכם. מחשבון סולארי משמש לחישוב ההיתכנות להקמת מערכת סולארית ביתית ואם אתם עומדים בקריטריונים, תוכלו להקים אחת כזאת בהקדם ולהתחיל להנות מכל היתרונות שלה.

איך זה עובד?

ובכן, במידה והבית שלכם מתאים להתקנה, תוכלו להתקין בפעולה חד פעמית מערכת של לוחות סולאריים שתחובר ישירות למערכת החשמל שלכם ופשוט תתחיל לייצר לכם חשמל על ידי אור השמש. החשמל הזה בדרך כלל מספיק לכל המערכות החשמליות שבבית שלכם ובמקרים רבים תייצרו עודף חשמל, עליו תשמח חברת החשמל לשלם לכם. כך תוכלו קודם לחסוך את הוצאות החשמל ולאחר מכן אפילו להרוויח הכנסה פאסיבית.

כמה זה עולה לי?

ובכן, זה תלוי כמובן בגודל המערכת, אך מדובר על ממוצע של כ-20,000 שקלים חדשים שניתן לחלק לתשלומים כמובן. חשוב לדעת כי לאחר זמן מה בו לא תשלמו חשמל ואפילו תקבלו כסף מחברת החשמל, ההשקעה הראשונית הזו פשוט תחזיר את עצמה ומדובר בלי שום ספק באחד הדברים המשתלמים שתוכלו לעשות כדי לחסוך מדי חודש.

מכאן, כל שנשאר לכם הוא לבדוק במחשבון הסולארי אם גם אתם יכולים להקים מערכת חכמה ומתקדמת של לוחות סולאריים בביתכם ובמידה וכן, להצטרף במהרה לאלפי ישראלים שכבר קפצו על המציאה והתחילו לחסוך אלפי שקלים מדי שנה.