קייטנה בקיץ? קייטנת גלישה!

קייטנת גלישה

בואו נחשוב, מגיע הקיץ, הטמפרטורות עולות, החום מתפזר, הגוף מתחיל להזיע, להיכן הגיוני לשלוח את הילדים? לקייטנת שחמט במזגן? לחוג ג'ודו במקלט או אולי למקום אליו ממילא הם ירצו ללכת – קייטנה בקיץ? קייטנת גלישה! מקום בו אפשר גם לבלות על המים וגם ללמוד מיומנות חדשה.

כיף חיים בלתי נגמר

קייטנה בקיץ? קייטנת גלישה! משום שממילא כל פעם בקיץ מחפשים את ההזדמנות ללכת לים, למה שלא תחשבו על התרחיש הבא – אתם הולכים אל הים, מורידים את הילדים, הם מבלים בקייטנה בכיף ואז מצטרפים אליכם להמשך הבילוי. אפילו בלי 'אמא, אבא' משעמם לי! הם ילמדו בעצמם לאהוב ולהכיר את הים בלי עזרתכם, יותר מכך – אולי אפילו תלמדו מהם משהו.

אבטיח עם בולגרית בצד

השילובים הנכונים הם הדבר הטוב ביותר שיש. פעילות קיצית מדויקת, מהנה, עם צוות מדריכים מקצועי ואפשרות להכיר חברים חדשים שאולי ימשיכו להרבה שנים קדימה. למי שלא נמצא מהאזור זו אפילו הזדמנות להיפתח ולהכיר אנשים חדשים מרחבי הארץ. ראו לדוגמה קורס גלישת גלים!

קייטנה בקיץ? קייטנת גלישה! כי רעיון מקורי כזה עוד לא נמצא עוד תבלו שנים רבות ותסתכלו בתמונות איך הילד או הילדה הפכו ממקום שקצת חושש מהים לשליט הגלים, עוצמה ולמידה שיעלו את הבטחון העצמי.

זכרונות הלאה

מכירים את החברים שיש לכם מהצבא, מהתיכון, ממקום העבודה הראשון. חוויה מיוחדת שחוויתם עם אדם מסוים נשארת שנים רבות קדימה ולכן גם קייטנה בקיץ? קייטנת גלישה! תוכל לענות על הצורך הזה עבור הילדים שלכם. שיוכלו לפגוש באופן בלתי אמצעי ילדים ממש כמותם במקום שילמד אותם דברים חדשים ומרתקים. ממש כך.