ביג שוט: 7 טכניקות שאתם חייבים לדעת בתחום המסחר בשוק ההון

טכניקות במסחר בשוק ההון
  • השקיעו שהשוק יורד

כאשר אנחנו מדברים על טכניקות השקעה בתחום המסחר בשוק ההון אנו חייבים לתת את הדעת על כך כי פעמים רבות כדאי לנו להשקיע דווקא כאשר השוק יורד. אז יש הזדמנויות השקעה מאוד מעניינות אומרים צוות ביג שוט והן יכולות לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר שיש.

  • נתחו את המצב הכלכלי של החברה

לפני שאתם מחליטים על השקעה בחברה מסוימת כדאי לכם לבחון את המצב הכלכלי שלה לעומק ורק אז להחליט האם כדאי להשקיע בו או לא.

  • בדקו מה עשה הגרף של החברה בעבר

לצד הניתוח הכלכלי כדאי לכם גם לבחון לעומק את השאלה מה עשה הגרף של החברה בעבר וכך לקבל עוד מושג על ביצועי החברה ולהחליט האם זה זמן טוב להיכנס להשקעה בה.

  • אל תלכו אחר העדר

עליכם להבין כי העובדה כי פתאום יש מפולת במניה או שמניה מסוימת עולה בפראות זה לא בהכרח בגלל שקרה משהו אלא בגלל שהשוק מתנהג כעדר וממקרים כאלו כדאי להיזהר משתפים מומחי ביג שוט.

  • גוונו את התיק שלכם

אל תשימו את כל הביצים שלכם בסל אחד וזה אומר בין היתר שאתם צריכים לגוון את התיק שלכם עם כמה שיותר סוגים של ניירות ערך ומניות. כך תבטיחו כי במקרה של נפילה בסקטור אחד הסיכון שלכם יהיה הרבה יותר קטן. על כן גיוון הוא דבר חשוב וכדאי להקפיד עליו בכדי להצליח.

  • אל תשקיעו רק במניות

עליכם להבין כי שוק ההון הוא הרבה יותר מאשר מניות ויש בו גם אגרות חוב, אופציות ועוד כלים אשר יכולים לסייע לכם להשקיע את הכספים שלכם בצורה הרבה יותר טובה. כמובן שעליכם ללמוד את כל ניירות הערך ואת ההתנהגות שלהם לפני שאתם מחליטים במה להשקיע.

  • חתכו את ההפסדים מוקדם

אם אתם רואים כי נייר ערך מסוים מתחיל לרדת ואתם מושקעים באותו נייר מאוד יכול להיות שכדאי לכם למכור אותו לפני שההפסד יגדל. עליכם לדעת לחתוך את ההפסדים מוקדם בכדי שהם לא יתנפחו ויגרמו לכם לבעיות.

קראו מה לומדים בקורס שוק ההון של ביג שוט https://misham.co.il/what-do-you-learn-in-capital-market-courses