אוהלים להשכרה – כיצד משכירים אוהל בצורה נכונה

אוהלים להשכרה

אחד הפריטים החשובים ביותר לארגון אירוע, בין אם זה אירוע פרטי או עסקי, ובין אם האירוע נערך בבית, בעסק או בשטחים פתוחים, הוא אוהל. פריט זה משמש לצורך אירוח אנשים, הן בימים חמים והן בימים קרים.

מרבית האנשים אינם נוהגים לקנות אוהלים לאירועים אלא מעדיפים לשכור אותם. ההסבר לכך הוא פשוט, אין להם צורך לקנות אוהל, מאחר והם לא יעשו בו שימוש חוזר, לכן יעדיפו לשכור מחברות השכרת ציוד ואוהלים, אוהל שיכול להתאים לאירוע שלהם ולהחזיר לה אותו כשהאירוע ייגמר.

חברות שמתמחות באוהלים להשכרה לאירועים, נוהגות להחזיק ברשותן קטלוג עשיר ומגוון אשר יכול להתאים לשורה של אירועים בסדרי גודל שונים. צריך לומר בהקשר זה, לפני שניגשים לחברה מסוימת בשביל לשכור אוהל, יש לאפיין את הצרכים הרלוונטיים, צריך לדעת מה בדיוק צריכים לצורך האירוע, אחרת עלולים לשכור אוהל שאיננו מתאים, לא מבחינת הגודל, לא מבחינת תנאי השטח או מבחינות אחרות.

כיצד בוחרים אוהל לאירועים

ראשית, צריך להחליט מה אופי האירוע, כמה אנשים אמורים להיות נוכחים בו, איזה ציוד אמור להיות בתוך האוהל, ובכלל מה הצרכים הטכניים שהאוהל אמור לשרת.

שנית, יש לבחון את תנאי השטח. זאת על מנת שאפשר יהיה לדעת כיצד ניתן להציב את האוהל במקום, בצורה בטוחה ונוחה, כיצד ניתן להשתמש בו לאורך זמן.

שלישית, לפני השכרת אוהלים יש לבחון עד כמה האוהל אטום ומבודד. זאת על מנת שלא ייכנסו מים, במידה ומדובר ביום גשום או שלא תיכנס שמש פנימה ויהיה לאורחים חןם ולח.

ארבע, חשוב לדעת כיצד אפשר להרכיב אותו, כיצד ניתן לנייד אותו למקום, וכן האם זה אפשרי לעצב אותו בעזרת עיצובים מסוגים שונים.