מתיחת בטן

מתיחת בטן

זה לא סוד ירידה במשקל הינה פעולה לא פשוטה לסובלים מהשמנת יתר. ירידה בשומן דורשת השקעה, משמעת עצמית וזמן פנוי. ישנם המון דרכים לרדת במשקל בין אם זה דרך הליכה, אימונים שונים בחדר הכושר, כדורים, תוספי תזונתה, ניתוחים לשאיבת שומן ועוד..

הדרך הטבעית הנה הטובה ביותר אולם לא כולם יכולים לעבור אותה או עושים מספיק כדי לרזות באופן טבעי ולכן פונים לאלטרנטיבות אחרות ולעתים יותר מאחת.

מה קורה במידה והצלחתם להוריד במשקל לבד?

 אז לאחר מאמץ רב הצלחתם להוריד מספר קילוגרמים ממשקלכם, עכשיו הבטן שלכם כבר לא נפוחה כמו שהייתה, אך מה עושים עם העור העודף הרופף? הליכה לחדר כושר וריצות עוזרת במקצת אך לא פותרת את הבעיה במלואה ולכן יש למצוא פתרון אחר.

ישנו פתרון אידיאלי למצב לאחר ירידה דרסטית במשקל והוא ניתוח מתיחת בטן אשר מחזירה את הגוף למראה הטבעי שלו וממצקת את העור לגוף.

כיצד הניתוח מתבצע?

בניתוח מתיחת בטן מטופלים שלושת מרכיבי דופן הבטן: שרירי הבטן, שכבת השומן והעור.

במהלך הניתוח מהדקים את שרירי הבטן ומסירים את השומן הנותר כמו כן מעצבים את בטבור בייחס לבטן החדשה.

ניתוח מתיחת בטן יכלול לפעמים גם שאיבת שומן במידה ולמטופל יש עודפי שומן גדולים והוא אינו יכול לבצע מתיחת בטן לולא שאיבת שומן.

כיצד לבחור קליניקה לביצוע הניתוח?

ישנן הרבה מאוד קליניקות המציעות טיפול זה. כיצד ניתן לדעת באיזו קליניקה הכי כדאי לבצע את הניתוח? בכדי לענות על שאלה זו נצטרך להתבונן בכמה פרמטרים:

  • רישיון המטפל– הכשרה מקצועית הנה קריטית בתחום זה. אנו רואים ושומעים את הכתבות על מטפלים או רופאים למיניהם המבצעים ניתוחים קוסמטיים על אף שאלה לא בהכשרתם המקצועית ועל כן עשויים לגרום לנזק בלתי הפיך למטופל.
  • וותק הרופא המטפלעל הלקוח לבדוק את וותק הרופא וניסיונו בטיפולים אלו. בדיקת ניסיון וותק אצל הרופא המטפל (המנתח)  הינו בעל חשיבות עליונה בכך שעל פי וותק וניסיון רב ניתן לדעת שהוא מומחה בתחום ובעל "רזומה" עשיר.
  • מוניטין ולקוחות מספרים-על הלקוח לבדוק את מוניטין הרופא המטפל ואת הביקורות של לקוחותיו ועל פי זה ניתן לראות את איכות המטפל ושביעות רצונם של לקוחותיו. קבלו המלצות וחוות דעת, קראו המלצות נוספות באינטרנט וראו תוצאות של לקוחות אחרים.

ד"ר יורם וולף הינו בעל מרכז לרפואה אסתטית ופלסטית בעל וותק רחב ומוניטין עשיר בטיפול לקוחות ודאגה על לשביעות רצונם המלא. ממליץ לכם לקבוע פגישת ייעוץ והתרשמות.