סוגי חדרי בריחה שמתאימים לאירועים שונים

סוגי חדרי בריחה שמתאימים לאירועים שונים

חדרי בריחה נחשבים לאטרקציות מובילות בישראל ובעולם כולו. יש אינספור סוגים של חדרי בריחה בעולם ובישראל לפחות כמה מאות סוגים של חדרי בריחה. חדר בריחה הוא למעשה סוג של מתחם המעוצב היטב ברוח העלילה של אותו משחק שאתם בוחרים ובו מגוון חידות, רמזים והטעויות אשר תצטרכו למצוא את דרכיכם ביניהם עד ליציאה מהחדר. אירועי VIP בחדר בריחה מתאימים לאנשים בכל הגילאים ועל כן מהווים אטרקציה המתאימה גם לכל אירוע.

חדרי בריחה לימי הולדת

מארגנים יום הולדת וחושבים היכן לעשות את האירוע הנפלא? יום הולדת בחדר בריחה יכולה להיות האטרקציה הטובה ביותר שתוכלו לארגן לאורחים שלכם. חוויה מרגשת ומעניינת, עם אתגרים והפעלה וכן ניתן אפילו להוסיף יותר מחדר בריחה אחד לאירוע, להוסיף מוסיקה, אוכל ועוד. לא משנה מי המוזמנים שלכם הם לבטח ייהנו מחדר הבריחה, אולם תשימו לב שאם מדובר במעל 6 אנשים באירוע הרי שתצטרכו להיכנס במקביל לחדרים שונים או להיכנס בקבוצות של עד 6 אנשים לאותו החדר המוזמן.

חדר בריחה לבילוי זוגי

בילוי זוגי נדרש לפעמים גם כדי לחזק את הקשר בין בני הזוג, גם כדי לחגוג מאורע מיוחד וגם רק כאשר רוצים להתאוורר מעט ולצאת לבלות. חדר בריחה יוסיף פלפל ליציאה שלכם ויהפוך אותה מעוד יציאה נדושה ומשעממת ליציאה אנרגטית ומעניינת במיוחד. רוצים להוכיח לבני/בנות הזוג שלכם שאתם מעניינים ויצירתיים? קחו אותם לחדר בריחה.

חדר בריחה לכל המשפחה

אם אתם מחפשים אטרקציה מלהיבה לכל המשפחה הרי שחדר בריחה יכול להתאים לכולם. שימו לב לדרגת הקושי שכן אם אתם באים עם ילדים קטנים יחסית החידות יכולות להיות להם קשות מדי לעתים. לכל חדר בריחה יש גיל מינימלי להשתתפות וכדאי לוודא זאת מראש בטלפון לפני ההגעה למקום. בגדול, מדובר באחת האטרקציות המלהיבות ביותר שיש בישראל לכל המשפחה וזו הסיבה מדוע משפחות רבות נהנות מפעילות משותפת יחד הדורשת שיתוף פעולה, אחדות וערכים נוספים שבאים לידי ביטוי בתוך החדר.

חדר בריחה לאירועי חברה

אם אתם מארגנים אירוע חברה או יום גיבוש לעובדים שלכם ורוצים על הדרך לגלות מעט יותר על העובדים שלכם, חדר בריחה לעובדים היא הדרך הטובה ביותר לשלב בין הדברים. הכניסו את העובדים שלכם לחדר הבריחה וצפו בהם מחדר הבקרה כדי לראות מי עובד בצוות, מי מוכיח יכולות, מי מנהיג ומי מחפש את החיים הקלים.