איך מוציאים ויזה לאירופה

יכול להיות שאתם מסתכלים על הכותרת הזו חסרי מילים ולא מבינים מה אומרים לכם, באמת הוצאה של ויזה לאירופה נשמעת כמו משהו די מוזר. שכן אם יש יעד אותו הישראלים מכירים היטב, אלו מדינות אירופה. הרי מי מאיתנו לא קפץ לאיזו חופשה קצרה באיזה סוף שבוע או לבילוי נפלא של שבוע באחת מהבירות של אירופה הקלאסית או לחופשת בטן גב ביוון? העובדה כי מדובר על יעד קרוב למדי ולכך שישראלים אוהבים לנפוש, מביאה בכל שנה אינספור ישראלים לצאת מהבית וללכת ולטייל בעולם, במדינות אירופה.

עד כה לא היינו, בתור ישראלים, צריכים לעשות דבר על מנת לקבל ויזה למדינות אירופה. אבל עכשיו הכל עתיד להשתנות. היום אנחנו יודעים כי מדובר על תהליך בו ניאלץ לחתום ולשלוח טופס בשם ETIAS לישראלים שתפקידו לסנן בין הבאים למדינות אירופה ולהבדיל בין מי שהגיעו לצורכי תיירות ובין מי שמגיעים לעבודה, כמובן שמתוך אוריינטציה למנוע ממי שעלולים לבצע פעולות טירור להיכנס למדינות אירופה.

הוצאה של ויזה לאירופה עתידה להיות פשוטה באופן יחסי

האישור עתיד להיות מקוון ותידרשו למלא אותו 48 שעות לפחות לפני היציאה למי ממדינות אירופה שכן ללא האישור לא תוכלו לעשות זאת. האישור מאפשר שהות של מקסימום תשעים ימים בכל חצי שנה. אלא אם אתם מעוניינים לעבור תהליך מורכב יותר של קבלת שהות קבועה עבור זה יש למלא טפסים שונים ולעבור פרוצדורה אחרת לחלוטין עבור קבלה של ויזת עבודה או ויזת תושב.

התהליך יהיה כמובן באנגלית, כך שאם תידרשו לקבל עזרה בעת טופס ה-ETIAS ,הוצאת הויזה אנחנו כבר מתכוננים להושיט לכם יד ולתת לכם את המענה המקצועי שיעזור לכם בסופו של יום להיכנס לאירופה בלי כל בעיה.