מה כרוך בהחלפת צנרת בירושלים?

אינסטלטור חרום בירושלים

המאמר באדיבות JPLUMB

החלפת צנרת נדרשת רק במקרים בהם תקלה בהולכת המים אינה ברת פתרון ואז זו הברירה היחידה. בבתים רבים בישראל מותקנות צנרות ברזל ישנות, שעם הזמן מתבלות ומתכסות בחלודה בשל תנאי לחות ורטיבות וכתוצאה ממזג אוויר משתנה והשפעות נוספות. החלפה כזו תיתכן בעבודות תחזוקה קבועות או בשל תקלה שדורשת טיפול מיידי. זו משימה שאינה מיועדת לדיירי בניין או עובדי משרד אלא רק לפועלים מנוסים בעלי ידע מקצועיוחמרים מתאימים. ניסיון לפתור את הבעיה לבד עלול להחמיר אותה ולגרום נזק לרכוש וגם סכנה בטיחותית במקרה של נזילה קשה או הצפה. לכן עבודה כזו להחלפת צנרת בירושלים מיועדת אך ורק לאינסטלטור מוסמך.

מהן הסיבות להחלפה ואיך מתבצעת

ההחלפה מתבצעת, כאמור, כאשר יש נזילה כתוצאה מבלאי בצינורות והיווצרות חורים. צנרת כזו עשויה להיות מורכבת מפלסטיק ובעיקר מברזל. צנרות ברזל ישנות מאפיינות בתים רבים בירושלים. את הנזילות ניתן לאתר במצלמה טרמית ולפעול בהתאם. החלפת צנרת מחייבת את שליפתה מתוך הקיר ולכן גם פירוק אריחים בכל רחבי הבית וזאת על מנת להוציא את הצנרת הישנה. לאחר מכן מייבשים את השטח ומשתמשים בחצץ ואז בחול ומעליו מתקינים את הצנרת החדשה, רצוי מ-PVC, כמו כן צריך לחתוך את הצינור החדש ולהעביר אותו לאורך תוואי מתאים בתוך הבית. בהמשך צריך לבטן את הצנרת כדי לשמור על יציבותה ולהחזיר את האריחים לקירות. 

פנייה לאינסטלטור אמין 

החלפת צנרת בירושלים היא משימה למקצוענים בלבד ורצוי שהאינסטלטור יגור בירושלים ויהיה זמין לעבודות 24/7. זאת מאחר שהחלפה כזו עלולה להיות תוצאה של נזילה קשה ומצב חירום ולכן רצוי שהאינסטלטור יהיה זמין במהירות האפשר. כדאי לקבל המלצות מחברים ומכרים ולבדוק האם התעריף שלו מתאים לתקציב שלכם.