מהו חופש הפעולה בפיתוח פטנט

פיתוח פטנט

בפיתוח פטנט יש כל כך הרבה מרכיבים שתצטרכו לעשות בהם ולהגיש אותם.  חופש הפעולה מצידכם הוא בכל מה שקשור לרישיון והסוג שלו, וכן האופן שבו הוא רשום ברשם הפטנטים. אז מה אתם צריכים בשביל פטנט טוב?

מהו חופש הפעולה בפיתוח פטנט? |

אתם יכולים להגיש בקשות לפטנט על ההמצאות שלכם. זה עולה הרבה פחות, אך מדובר על עבודה אדירה ויעדר את היתרון של איש מקצוע מיומן. 

נקודה אחרונה זו היא מכרעת מכיוון שיש מספר גדול של טעויות קלות לכאורה אשר יפגעו ביכולת שלכם לקבל פטנט טוב על ההמצאה שלכם – יש סיבה שעורכי פטנטים משלמים יותר עבור ביטוח רשלנות רפואית כמעט מכל סוג אחר של עורך דין.

איך לחסוך כסף ברישום פטנט? |

אם אתם רוצים לחסוך כסף על פטנט רשום ולקבל את הפטנט הטוב ביותר האפשרי, עשו חלק מהעבודה בעצמכם. התחלה מצוינת היא לבצע חיפוש פטנטים משלכם. כיום, עומדים לרשותכם כלים מדהימים; 

גוגל מאפשרת לכם לחפש פטנטים, מאמרים אקדמיים ואתרי אינטרנט כדי למצוא את מה שעושים ממציאים, מחברים וחברות אחרים. 

עוד דרך לחפש פטנטים ולחסוך כסף |

הרשתות החברתיות מאפשרות לכם לפנות לאנשים באותו תחום טכני ולראות מה הם עושים. אתם יכולים לקבל החלטות מושכלות יותר מאי פעם – הכול לפני הפגישה עם עורך דין.

אתם בוודאי רוצים למצוא את המאמר שמתאר את ההמצאה המדויקת שלכם, ואולי חוסם את בקשתכם לגמרי: אחרי שש שעות חיפוש או אחרי ששת אלפים דולר של שטרות כסף אולי תחפשו דרכים לחסוך כסף בניהול הפטנט שלכם. אתם יכולים גם לנסח את בקשת הפטנט משלכם. מצאו פטנט שקשור להמצאה שלכם והשתמש בו כתבנית.