מה ההבדל בין סוגי הדפוס על חולצות?

מה ההבדל בין סוגי הדפוס על חולצות?

מי שלא ממש מבין בעולם הזה של ההדפסים עוד עלול לרגע לחשוב כי הדפסה על חולצות הוא כזה אשר כולל רק תמונה מודפסת או רק משפט כפי שהיה נהוג מן הרגע בו הדפסים הפכו להיות הדבר הכי אופנתי שאפשר. בייחוד על גבי חולצת טי פשוטה. אבל זה בהחלט לא המקרה בעולם מתקדם מבחינה טכנולוגית שבו הקדמה מביאה את האופציה להדפיס כל דבר כמעט על כל חומר שקיים בנמצא.

ומה לגבי בגדים ללבישה? פריטי ביגוד שונים כבר מזמן הפכו להיות יעד עבור העולם העסקי ולא רק ללקוח הפרטי שמחפש בגד עם אמירה. ועבור כל אלה יש גם עולם שלם של טכניקות שאיתן ניתן להדפיס אומנות על גבי חולצה.

סוגים רבים של טכניקות

אלו טכניקות כבר יכולים להיות בכל הנוגע אל האפשרות של הדפס על גבי חולצה? הרבה מאוד. אדם יכול לבחור הדפס שהוא מסוג HD עם חדות ובליטה מעל הגובה של החולצה. יש שיעדיפו הדפסה מבוקעת שמזכירה הדפסים שכבר עברו הרבה מאוד שלבים של כביסה, אפשר להעדיף הדס שהוא יותר קטיפתי ובעל מרקם נעים ומובלט מעל פני החולצה, ויש הדפסים שמאוד יחמיא להם דווקא דפוס בצבע מטאלי שבולט על כל גוון ואפילו למרחק. הסוגים של ההדפסים מגיעים עם טכניקות שונות ורבות מאי פעם, וכאן זו האופציה של כל אדם וכל חברה לנצל את האופציות הללו לתועלת יותר טובה של כל פריט שהודפס.

התאמה מדויקת לכל סוג של צורך

למה זה כל כך משנה אם ההדפס הוא גליטר או כזה שזוהר בחשיכה. המון. כל אפקט שנבחר הוא כזה שיכול לשים את הדגש לגבי סוג מסוים של אמירה, כשאר בעולם של חברות זה יכול להיות הדבר אשר מבדל חברה והופך אותה למשהו מגניב יותר בעיני הלקוחות ו/או בעיני העובדים שלה. לאחרונה קיים טרנד פופולרי במיוחד של הדפסה על חולצות לחתונה שמעניק מזכרת מיוחדת מאירוע מיוחד.

יש מקומות שעבורם הבחירה של טכניקת ההדפסה יבא אל תוצר שהוא יותר מאשר עוד פריט מודפס, כשאר התוצר הוא כזה שבעל אפקט שנשר באיכות גבוהה למשך של זמן שימוש רב. ככה עושים את הלבוש להכי מותאם http://2019.hackidc.com/