מתי שולחים רכבים לגריטה?

רכבים לגריטה

גם אם אין באפשרותכם לרכוש רכב חדש ישר מהיבואן, אין זה אומר שכדאי לכם להעלות על הכביש עם רכב שמסכן אתכם ואת האחרים. ולא תמיד אתם נוסעים לבד, כך שאתם אחראים לא רק על חייכם, אלא גם על אחרים. מדובר ברכבים מציקים, שכל העת מעסיקים אתכם, ואין שום טעם להשקיע בהם כסף נוסף. בהחלט מומלץ להצטייד בדגם מתקדם יותר, גם אם לא חדש לחלוטין.

על אילו רכבים מדובר?

לעיתים רק מבט חטוף על הרכב מבחוץ, מגלה את כל התמונה. רכב ישן, בזמן הנסיעה פולט חומרים שמזהמים את האוויר, מה שבצדק מרגיז נהגים אחרים, לפתע כולם סוגרים חלונות. רכב שהוא כאב ראש, אתם מוצאים עצמכם יותר ויותר במוסך, מוציאים כספים מיותרים. פתרון יעיל לבעיה זו היא פנייה אל קונה רכבים לפירוק!

למעשה המרוויח הגדול הוא בעל המוסך. אלה הם רכבים שהם משאבת כסף, ואין באמת צורך להשקיע בהם יותר. כדאי גם להוציא מהראש את רעיון העמדתם למכירה, תמיד תצאו במחיר הפסד.

שליחת רכבים לגריטה

באמצעות שליחת הרכב לגריטה, ניתן לעשות שימוש בחלקיו של רכב ישן, ולהמיר אותם לחומר גלם בו ניתן לעשות שימוש. לפני הליך זה, החברה אליה פונים, מפרקת את הרכב לחלקים, בעבור אלה שנותרו שימושיים, בעל הרכב מקבל תשלום, ובסופו של דבר, מעבר לבטיחות, מדובר בשמירה על חיי בני אדם וחיסכון בכסף. כאשר בעל הרכב עושה זאת, הוא יכול להיות סמוך ובטוח שהוא מסייע לשמור על איכות הסביבה, ומכאן עוד ערך מוסף.

תמיכת המדינה

מדינת ישראל תומכת בהליך גריטת רכבים, מי שאחראי על כך הוא המשרד לאיכות הסביבה. המטרה היא ברורה: להוריד כמה שיותר רכב ישנים מהכביש, לצמצם את זיהום האוויר, לשמור על בטיחות הנוסעים במכוניות, והאפשרות למחזר חלקי רכב. ראו לדוגמה גריטת רכבים באתר איזי!