איך להוציא ויזה בצורה המהירה ביותר?

ויזה לארצות הברית

קיימות מדינות בעולם שאינן מאפשרות כניסה חופשית רק באמצעות דרכון, אלא מבקשות גם ויזה. ויזה זו בעצם אשרת שהייה במקום ובדרך כלל יש לוויזה תוקף מסוים ואם רוצים להמשיך את השהייה במדינה יש להאריך את תוקף הוויזה.

הנפקת ויזה היא אחת הפעולות החשובות שיש לזכור לבצע לפני טיסה לארצות הברית. כל אדם בעל דרכון ישראלי חייב להצטייד בוויזה תקפה כאשר הוא מעוניין להיכנס לארצות הברית. אך ישראלים שמחזיקים ברשותם דרכון אירופאי או אוסטרלי, לא צריכים להנפיק ויזה ויכולים להסתפק באישור ESTA שעבורו לא צריך לגשת לשגרירות אלא ניתן להנפיק אותו דרך האתר.

הנפקת ויזה במהירות וביעילות

כל ישראלי שמעוניין לבקר בארצות הברית למטרה כלשהיא, אם זה לצורך לימודים או לצורך הקמת עסק וגם אם הוא מעוניין סתם לבוא לטייל שם, חייב להנפיק ויזה. הנפקת ויזה לארצות הברית יכול להיות תהליך ארוך ומעצבן, ישנם מגוון טפסים למלא והרבה מסמכים להגיש, התייצבות לריאיון ואיך לא – תשלום אגרה.

על מנת להוציא ויזה במהירות יש לפעול בצורה חכמה וכדי שלא יהיו בעיות כדאי מאוד להקדים את הגשת הבקשה. שגרירות ארצות הברית עמוסה בפניות להנפקת ויזה, וככל שיגישו את הבקשה מוקדם יותר כך היא תטופל קודם ותוכל להיות מוכנה בזמן. ניתן להזמין ויזה גם אם לא מתכננים נסיעה בעתיד הקרוב, מפני שהוויזה תקפה להרבה שנים.

ישנה נקודה נוספת שיכולה מאוד להקל והיא מילוי טפסים מקוונים. לפני הנסיעה לשגרירות על מנת להשלים את תהליך ההנפקה, יש למלא מספר טפסים. ניתן למלא באתר השגרירות את טפסי הבקשה וכמו תמיד, יש לשים לב שהכול כתוב בצורה ברורה ומדויקת ולא לשכוח – חתימה דיגיטאלית. למתקשים באנגלית יש להשיג גם טפסים מתורגמים.

שירותי מומחים בהנפקת ויזה לארצות הברית

כמו בכל תחום, גם בתחום הנפקת ויזות ישנם חברות שמספקות שירותי ייעוץ בעניין ואף מסייעות בהנפקת הוויזה במהירות וביעילות. המומחים יודעים לומר בדיוק אילו טפסים יש למלא ובאיזו צורה צריך להגיש אותם על מנת לזרז את הטיפול ולקבל את הוויזה במהירות האפשרית.