ביקיני רגיל או בגד ים ברזילאי? 

ישנן לא מעט נשים, צעירות ומבוגרות, אשר רק מחכות שהקיץ יתחיל בשביל ללכת לקנות בגד ים חדש, אותו הן ילבשו בכל פעם כשיילכו לים או לבריכה. לשמחתן הרבה יש לא מעט דוגמאות וסוגים של בגדי ים שהן יכולות לקנות ולהשתמש בהן. 

כך למשל, הן יכולות להחליט האם הן רוצות ללבוש ביקיני רגיל או בגד ים ברזילאי, שאולי נראה דומה, אך נחשב הרבה יותר "פרוע" ויש שיאמרו שהוא הרבה יותר חושפני, לכן גם נשים רבות מעדיפות לוותר על האופציה ללבוש אותו, מאחר והן מרגישות פחות נוח איתו. מצד שני, לא מעט נשים, בוודאי צעירות ויפות, יעדיפו דווקא ללבוש אותו, מתוך תפיסה שיגיע היום בו הן יצטרכו לוותר עליו ולעבור ללבוש בגד ים אחר, שיתאים יותר לגילן או למבנה הגוף שלהן. 

כל אישה שמחפשת בגד ים חדש, ביקיני או בגד ים ברזילאי, יכולה למצוא היום באינטרנט מגוון רחב של קטלוגים אשר מכילים בגדי ים למכירה, בין אם זה של חנויות, מותגים, מעצבים ומעצבות פרטיים ועוד. כמו כן, כל אישה יכול למצוא באינטרנט, מגוון רחב של דוגמאות שונות, מהן אפשר ללמוד כיצד נראה בגד ים כזה או אחר והאם הוא מתאים להן. 

כיצד בוחרים מה לקנות

באופן טבעי, ההחלטה האם לקנות בגד ים כזה או אחר, מתקבלת על פי מספר מאפיינים. למשל, עד כמה הוא מתאים למבנה הגוף, עד כמה הוא נוח, עד כמה הוא יפה והאם הוא באמת מתאים למה שהאישה מרגישה או למסר שהיא רוצה להעביר. 

מעבר לכך, יש להתייחס לשאלה, עד כמה הבד ים עצמו מעוצב יפה, בנוי טוב, עד כמה הוא תפור בצורה יפה, והאם באמת הוא יכול לשרת את האישה במהלך עונת הרחצה הקרובה. כל אישה תעשה את החישוב כמה היא מוכנה להשקיע בבגד ים כזה או אחר, בהתאם למספר הפעמים שהיא מתכוונת ללכת לים או לבריכה וכן כמובן בהתאם לגובה התקציב שעומד לרשותה. בסופו של דבר, אם זה יתאפשר מבחינתה, ייתכן והיא תקנה גם ביקיני וגם בגד ים ברזילאי.