הכל על אחסנה בסין

אחסון המוצרים בסין

כולנו יודעים כי כוח העבודה הכי זול שיש לנו בעולם זה בסין. כולם גם יודעים כי כל החברות הגדולות פתחו היום קווי יצור בסין והם מייצרים שם את מוצרי החשמל (הגרמניים בכלל…) שלהם, את הטקסטיל המשובח, את הביגוד ולמעשה כמעט כל מה שאנחנו קונים כיום בחנויות, מגיע אלינו מסין. כי בסין יש הרבה מאוד כוח אדם ולא רק שזהו כוח עבודה גדול, הוא גם כוח עבודה זול מאוד. 

מסתבר כי עבור רבים מדובר ברווחה מהותית כאשר הם בוחרים להיעזר בסינים על מנת ליצור את המוצרים שלהם. העלויות של כל ההשקעה בייצור המוצר יורדות פלאות והרווחים עולים בהתאם.

איך מייבאים מוצרים מסין?

אז ניהול ייצור בסין הוא בהחלט משתלם, זול ושווה יותר מאשר בכל מקום אחר בעולם. אך מה עושים עם כמויות הסחורה שמייצרים שם? איך מייבאים אותם ארצה והאם ישנה אפשרות של אחסון המוצרים בסין עד להשלמת הייבוא כולו ארצה?

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אנחנו רוצים לספר לכם על האפשרויות הרבות שסין מציעה ללקוחותיה.

אחסנה מסודרת

ישנם מחסני ענק ממוחשבים אשר אלו נשלטים על ידי חברות ישראליות שלוקחות על עצמם את כל הלוגיסטיקה הקשורה לייצור, ליבוא כמו גם לאחסון בזמן המעבר. המחסנים הללו מעוצבים בצורה חדישה הנותנות מענה לאחסון נאות בהתאם לדרישות של כל מוצר. מלבד זאת ישנן פתרונות אחסנה גמישים במיוחד אשר מתאימים את עצמם באופן יצירתי למדי על פי הדרישות הספציפיות.

האחסון יכול להתבצע הן לפי מכולות, הן לפי משטחים והן לפי ארגזים.

נעזרים רק באשדי מקצוע אמינים

בכל מה שקשור לייצור מוצרים בסין כמו גם יבוא שלהם בפועל לאחר האחסון או בלעדיו, חובה לפנות אל אנשי מקצוע אמינים עליהם אפשר לסמוך כי אלו יתנו את המענה המדויק והמושלם בהתאם לצורך.

כי אחרי הכול מדובר במדינה זרה. לא תמיד אנחנו מסוגלים לתקשר עם אנשיה באופן בלתי אמצעי ואנחנו בכל זאת רוצים להיות בטוחים כי נקבל את המוצרים הכי איכותיים שיגיעו אלינו במצב הטוב ביותר.

אנשי מקצוע המציעים את שירותי היבוא והאחסון הם יהיו הכתובת שלנו.