המרת קלטות: סוגי הקלטות שאפשר להמיר כיום

קלטות

המאמר באדיבות https://dubbing.co.il

הקדמה והטכנולוגיה גרמו לכך שבשנים האחרונות עבר עולמינו המוזיקאלי והחזותי במהירות מתקליטי וניל לקסטות, מקסטות לדיסקים ומדיסקים היישר אל השמעת נגן שירים במחשב ומשם יכולת האזנה און ליין והאזנה לשירים במגוון פלטפורמות ואפליקציות בסמארטפון שלנו.

עם זאת ולמרות היתרונות שבקדמה, ישנו חסרון אחד יחיד אך משמעותי בהתקדמות הטכנולוגיות וזאת בכל הנוגע לקבצי וידאו ואודיו קלאסיים שהופצו או צולמו בשנים בהן היו מקליטים מוזיקה ושאר תכנים על גבי קלטות.

חסרון זה נוגע להעדר היכולת להאזין לקלטות שמע וזאת משום שטייפים ושאר מכשירי השמעה אינם קיימים יותר. נוסף לכך, רבים מקטעי וידאו, סרטים ואירועים נמצאים על קלטות ישנות, ובכך האנשים שמחזיקים בהם אינם מצליחים לצפות בתכנים על ידי הטכנולוגיות של היום.

אז מהו הפתרון?

אם אתם רוצים להמיר קלטות וידאו אל קבצי מחשב, תוך שמירה על התכנים שנמצאים בתוך הקלטת, חשוב שתדעו כי כיום, באמצעות המומחים בתחום ההקלטות, ניתן להמיר סרטים וקלטות, כמו גם קסטות שאין אופציה לצפות או להאזין להם ללא טייפ או מכשיר מתאים. ההמרה מתבצעת אל קבצי מחשב, DVD או אל דיסק און קיי בו תרצו לשמור על התכנים.

כיום, אפשר לשור מגוון אירועים וחוויות שהוקלטו על קלטת או קסטה באמצעות המרת סרטים וקלטות אל פורמט דיגיטלי וזאת על גבי קבצי מחשב או תקליטורי DVD חדשים.

איזה סוגי קלטות אפשר להמיר?

באמצעות חברות מקצועיות, ניתן לבצע המרה של קלטות לדיסקים ואל המחשב של כל סרטון, קליפ, תמונה, וידאו החל מסרט החתונה שלכם, סרטון בר המצווה, יום הגיוס של הילד, עד הטיול הגדול בחו"ל וכל סרטון או קטע וידאו ומוזיקה או קטעי קריינות מקצועית שתרצו להמיר.

באמצעות המומחים בתחום ניתן לבצע המרה של קלטות גלגלי 8 מ"מ, סופר 8 מ"מ ו 16 מ"מ תוך המרת קסטות, קלטות טייפי, קלות אודיו, תקליטים, קלטות של טייפ מנהלים, טייפ סלילים ועוד.

בשל כל אלה יש לבחור כבר עכשיו חברה טובה העוסקת בתחום ויכולה לנפק לכם את כלל הזיכרונות, המוזיקה, קטעי הווידאו וכל חומר או תוכן שתרצו להחיות ולהמיר.