חליפות חתן טובות גם לעסקים ולאנשי הייטק- מה חדש ומה לא

חליפות חתן

עולם ההייטק מעסיק אנשים רבים ונחשב לחוד החנית של עולם התעסוקה בישראל. מיטב המוחות, המהנדסים ואנשי המחשוב מגיעים לעולם ההייטק ופוסעים בו בנתיב שמבטיח שכר הולם וקריירה מבטיחה. כחלק מההתקדמות בעולם ההייטק נדרשים אנשי עסקים לפגישות עסקיות רשמיות מה שמחייב גם קוד לבוש מוקפד ורשמי. אם עד לא מזמן חשבנו שקוד לבוש רשמי הוא עניין סטנדרטי ומשעמם כדאי שנחשוב על כך שנית.

עולם חליפות העסקים הולך ומתפתח ולצד תופעות כמו הגבר החדש יש מגוון חנויות שמתמחות בעיצוב חליפות, בין אם מדובר בחליפות המתאימות גם לאנשי עסקים והייטק או חליפות חתן.

מעצבים מוכשרים ששמו להם למטרה לגוון ולהפוך את עולם העסקים לצבעוני ועדכני הרבה יותר. אז תשכחו מהחליפות השחורות הסטנדרטיות וקבלו בברכה את העולם החדש של חליפות עסקים לאנשי הייטק.

הכירו את הדור החדש של חליפות עסקים לאנשי הייטק

תחום חליפות חתן כמו גם חליפות עסקים לאנשי הייטק מעולם לא היה מגוון, נועז, צעיר, צבעוני ומגוון יותר. לכל סגנון לבוש או טעם אישי ישנה חליפה מתאימה ועם מעט חשיבה והכוונה כל איש הייטק צעיר או מבוגר יכול למצוא את החליפה המושלמת עבורו.

ככלל המבחר הוא עצום. ישנן החליפות הקלאסיות בעלות המראה המכובד, הרשמי והן יתאימו בעיקר לאירועים רשמיים שמחייבים קוד לבוש שמי ביותר. חליפות אלה יהיו על פי רוב בצבעוניות כהה ויכללו חולצה, עניבה, מכנסיים מחויטים וכמובן ג'קט. המשחק הוא בין סגנונות שונים של עניבות, גזרות שונות של חליפות או בדים מעט שונים זה מזה.

מנעד רחב של סגנונות

מנגד קיימות חליפות בסגנון ספורט אלגנט שיהיו קלילות יותר עם צבעים בהירים יותר, בדים קלילים יותר וגזרות בעלות אופי קליל במיוחד. חליפות מהסוג הזה יתאימו לאירועים פחות רשמיים שבהם בכל זאת יזם ההייטק הצעיר רוצה לשמור על מראה מעוצב.

העולם אינו שחור או לבן

מבחינת צבעוניות השמים הם כבר מזמן לא הגבול. הגבר החדש השכיל זה מכבר להבין שהעולם אינו שחור או לבן ושמלבד האפור ישנם צבעים נוספים. כך, קוד הלבוש הרשמי הלך והתגמש עם צבעוניות מגוונת יותר שמאפשרת לגבר החדש והנועז להתפרע קצת גם באירועים רשמיים.

מינונים זה הסוד

לא מדובר כמובן על לבוש צבעוני וצעקני אלא על שילובי צבעים מעניינים שבהקפדה על סוגי הבד ובמינונים הנכונים מוסיף ללוק הכללי ואינו גורע מהרשמיות ומגודל המעמד. זה אומר ג'קטים מפתיעים, עניבות מיוחדות או שימוש באביזרים נוספים שמוסיפים נופך צעיר ונועז יותר למראה הכללי.

כך או כך ההמלצה לאיש העסקים בעולם ההייטק שרוצה להגיע מוכן לכל אירוע ולכל פגישה היא להחזיק במלתחת הבגדים חליפה קלאסית אחת טובה ולצידה חליפה קלילה יותר במקראה ספורט אלגנט. לצד זה אביזרים משלימים כמו עניבות, שעונים וכיוצא באלה יכולים ליצור לוק חדש ומפתיע בכל פעם מחדש.